Trwa ładowanie...
dbufg4a

Mix minimalizmu i rocka

Kolekcja Ilony Majer i Rafala Michalaka na sezon wiosna-lato 14 to mix minimalizmu lat 90-tych z mocno rokowym stylem londyńskiej ulicy początku lat 70-tych. Tym razem projektanci odkrywają oryginalne teflonowane wełny i jedwabie dające efekt sportowego miejskiego szyku.
Share
dbufg4a

Kolekcja Ilony Majer i Rafala Michalaka na sezon wiosna-lato 14 to mix minimalizmu lat 90-tych z mocno rockowym stylem londyńskiej ulicy początku lat 70-tych. Tym razem projektanci odkrywają oryginalne teflonowane wełny i jedwabie dające efekt sportowego miejskiego szyku.

MMCstudio jak zawsze stawia nacisk na nowoczesność i ekskluzywność tkanin i krojów. Motywem przewodnim kolekcji stała się ultracienka szara tkanina, która dzięki nowoczesnemu wykończeniu sprawia wrażenie ciężkiej struktury, a w rzeczywistości jest lekka jak pergamin.

W kontraście do wyjątkowo lekkich jedwabnych tkanin pojawia się także ciężka lureksowa dzianina. Tonacja kolekcji została ograniczona do kilku podstawowych kolorów dających efekt nowoczesnej purystycznej całości.

dbufg4a

Projektanci wykorzystali w kolekcji oryginalne elementy plisowań zestawianych w pionowych jak i poziomych blokach konstrukcyjnych. Szare plisy pozornie masywne dopiero w dotyku okazują się ultralekkie.

Ilona Majer i Rafał Michalak również w tym sezonie bawią się konwencją. Elegancka solejka w połączeniu ze sportową kurtką wykończoną białym pikowanym ściągaczem nabiera współczesnego charakteru, a duża ilość zamków w modelach, przypomina o sportowej nucie, zawsze obecnej w kolekcjach MMCstudio.

W wyjątkowej sesji prezentującej wiosenną kolekcję MMCstudio wystąpiła jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek Emilia Nawarecka z D’vision.

Kolejną odsłoną kampanii MMCstudio SS’14 jest wyprodukowany podczas sesji zdjęciowej film, którego autorem jest Jacenty Karczmarczyk.

dbufg4a

Podziel się opinią

Share
dbufg4a
dbufg4a