Trwa ładowanie...
d2e8u03
Fashion Post
Moda

Modowe wybory w wyszukiwarce Google

Jakie frazy modowe najczęściej wpisywano w wyszukiwarkę Google i dlaczego sporo w nich nostalgii? Koniecznie to sprawdźcie! Zwłaszcza, jeśli akurat szukacie gwiazdkowych upominków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Modowe wybory w wyszukiwarce Google
(Fashion Post)
d2e8u03

Jakie frazy modowe najczęściej wpisywano w wyszukiwarkę Google i dlaczego sporo w nich nostalgii? Koniecznie to sprawdźcie! Zwłaszcza, jeśli akurat szukacie gwiazdkowych upominków.

Dzięki badaniom przeprowadzonym przez Google na podstawie wyszukiwań użytkowników w październiku ubiegłego roku i obecnie, wiemy, co jest aktualnie na topie. W związku z tym, możemy się też domyślać, jakiego typu prezenty dostaniemy pod choinkę w nadchodzące Święta.

Co wpisywano w wyszukiwarkę i jakie frazy królowały w sieci? Cóż, przede wszystkim nic ściśle związanego z trendami. Dominowała nostalgia za wcześniejszą dekadą i tzw. love brands, marki, które kochają tysiące klientów i z których filozofią się identyfikują. Stąd w okienku wyszukiwarki pojawiały się często klasyczne buty Adidas Superstars, ukochane przez wielu dżinsy Levi’s, zegarki Shinola i kurtka typu bomber. W Nowym Jorku częściej wpisywano hasło Adidas, w Chicago bardziej interesowano się Levi’s.

d2e8u03

Co ciekawe, ogromną popularnością (nawet w stosunku do zeszłego roku) cieszą się świąteczne swetry, choć pod hasłem „kiczowaty kostium na świąteczną imprezę”, jak mówi Google, uplasowały się obecnie wszelkiego rodzaju kombinezony w kolorach tęczy, z futerkiem, w cętki, paski itp. W wynikach Google wysoko plasują się też wszelkiego rodzaju technologiczne nowinki, smartwatche oraz aparaty typu Polaroid czy Instax Fujifilm.

W Polsce szukamy sukienek na Święta (klasycznie wieczorowych), perfum (w cenie są nowości) i dżinsów. Nie ma tu mowy o krótkich ulotnych trendach. Polska wybiera tradycyjnie.

Weronika Płocha
Filolożka fińska, absolwentka londyńskiego Central Saint Martins, dziennikarka i umysł mocno kreatywny, raczej mało ścisły. Moda to jeden z głównych obszarów jej zainteresowań - zarówno naukowo jak i zawodowo. Ma na swoim koncie prowadzenie portali modowych, współpracę z polską projektantką Justyną Chrabelską i projekty lifestyle'owe dla agencji reklamowych oraz dużych marek.

d2e8u03

[

]( http://fashionpost.pl/ )

* Świąteczne prezenty dla biegacza*

d2e8u03

Szał na bieganie na dobre opanował cały kraj. Ciężko już zliczyć ilość imprez biegowych, które są organizowane w ciągu roku w każdym mieście. Każdy zapalony biegacz wie, że porządne buty i sprzęt to podstawa udanego treningu. Kolorowe ubrania poprawiają humor w gorsze dni oraz motywują do pobicia kolejnej życiówki.

* Zdjęcia z nowego kalendarza Pirelli!*

Z czym wam się kojarzy słynny kalendarz Pirelli wydawany regularnie od 1963 roku? Nam przede wszystkim ze światowej sławy topmodelkami i znanymi gwiazdami, które prezentowały swoje idealne ciała w prowokacyjnych lub artystycznych pozach.

d2e8u03

Podziel się opinią

Share
d2e8u03
d2e8u03