UrodaNaturalnie, że naturalne

Naturalnie, że naturalne

Naturalnie, że naturalne
Źródło zdjęć: © WP.PL

05.04.2012 14:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

My kobiety dobrze to znamy. To uleganie sezonowym modom, także tym panującym na głowach. Mówią - rudy jest modny? Większość funduje sobie ognisty odcień włosów. Blond wraca do łaski? Mocne rozjaśnienie i znowu jest trendy. A co zrobić, jeśli ty akurat chcesz utrzymać swój naturalny kolor? Czy nie można sprawić, by był zawsze w modzie?

My kobiety dobrze to znamy. To uleganie sezonowym modom, także tym panującym na głowach. Mówią - rudy jest modny? Większość funduje sobie ognisty odcień włosów. Blond wraca do łaski? Mocne rozjaśnienie i znowu jest trendy. A co zrobić, jeśli ty akurat chcesz utrzymać swój naturalny kolor? Czy nie można sprawić, by był zawsze w modzie?

Zawsze dziwiło cię ślepe podążanie za modą. Ta uległość wobec narzuconych wzorców, naśladowanie bez zrozumienia. A co mają zrobić ci, którym po prostu nowe trendy się nie podobają i wolą żyć w zgodzie ze swoimi potrzebami? Czy muszą ulegać wyznaczonym nurtom, skoro na przykład bardzo cenią swój naturalny kolor włosów?

Uważasz, że twoje włosy nadają ci własny styl. Cieszy cię fakt, że nikt inny nie ma takiego samego koloru co ty. Że nie będziesz jedną z wielu blondynek czy brunetek w miejskim tłumie, że unikniesz problemu odrostów. Poza tym, skoro nie masz problemu siwych włosów, to dlaczego miałabyś je farbować? Z myślą o takich właśnie kobietach jak ty, L’Oréal Professionnel wprowadził do salonów fryzjerskich koloryzację ton w ton bez amoniaku – DIA.

Piękny kolor włosów to nie tylko ten, który możemy sobie wybrać z palety odcieni w salonie fryzjerskim. Idealny kolor włosów może być twoim naturalnym, jeśli tylko prawidłowo o niego zadbasz. By wydobyć z włosów ich naturalne piękno, potrzeba im jedynie krótkiej wizyty w salonie fryzjerskim.

Koloryzacja ton w ton DIA L’Oréal Professionnel to idealne rozwiązanie dla tych kobiet, które rozpoczynają swoją przygodę z koloryzacją włosów, dlatego powinny ją wykonać w salonie fryzjerskim. Dzięki usłudze koloryzacji, utrzymasz swój naturalny odcień włosów, który dla nabrania wyrazistości i zyskania głębi zostanie delikatnie rozświetlony bądź przyciemniony. Profesjonalna usługa DIA Richesse pozwoli uzyskać kolorowi naturalną intensywność, a dzięki technologii Ionene G + Incell włókno włosa będzie miało zapewnioną ochronę i wzmocnienie. Brak amoniaku to niewątpliwa zaleta koloryzacji. Nie obawiaj się odrostów. Charakterystyczne dla koloryzacji ton w ton DIA jest to, że tylko intensyfikuje twój kolor włosów, a nie nadaje mu odmiennej barwy. Ponieważ wnikające we włókno włosów koloranty są bardzo delikatne, nie ma ryzyka, że przy odrastaniu włosów, będzie widoczna jakakolwiek różnica.

Szanując nie tylko twoje naturalne włosy, ale również i twój cenny czas, koloryzacja ton w ton DIA L’Oréal Professionnel umożliwia osiągnięcie oczekiwanego efektu w super krótkim czasie. Warto poświęcić maksimum 20 minut wizycie w salonie fryzjerskim, by później długo cieszyć się odświeżonym kolorem na głowie. Warto oddać się w ręce specjalisty od koloryzacji, by rezultatem nie była znaczna zmiana wizerunku, ale jego duża poprawa. Warto uczynić swoje włosy pięknymi jak nigdy dotąd, nadając im blask i miękkość.

Zachowując dzięki innowacyjnej koloryzacji swój naturalny kolor na dłużej, być może to ty od tej pory będziesz wyznaczać trendy w koloryzacji włosów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także