Trwa ładowanie...

Niekończąca się walka Demi Lovato

Demi Lovato będzie do końca życia walczyła z zaburzeniami odżywiania. W zeszłym roku 18-letnia aktorka i wokalistka spędziła 3 miesiące w klinice odwykowej, gdzie leczyła się z anoreksji, bulimii, choroby afektywnej dwubiegunowej oraz skłonności do samookaleczania.

Niekończąca się walka Demi LovatoŹródło: ONS.pl
d13ewmx
d13ewmx

Demi Lovato będzie do końca życia walczyła z zaburzeniami odżywiania. W zeszłym roku 18-letnia aktorka i wokalistka spędziła 3 miesiące w klinice odwykowej, gdzie leczyła się z anoreksji, bulimii, choroby afektywnej dwubiegunowej oraz skłonności do samookaleczania. Młoda artystka zdaje sobie sprawę z faktu, że to nie koniec jej problemów.
- Gdybym cały czas traktowała swoje ciało tak, jak robiłam to wcześniej, pewnie niedługo zeszłabym z tego świata - przyznała.

- Wiem, że będę walczyła z sobą całe życie, każdego dnia. Muszę znaleźć w sobie tyle siły, aby wstawać rano i powtarzać sobie: "Zjem to śniadanie, zjem też wszystkie inne posiłki, nie będę się ciąć i nie zrobię nic autodestrukcyjnego". Myślę, że gdybym wcześniej leczyła zaburzenia afektywne dwubiegunowe, to wszystko nie zaszłoby tak daleko.

Lovato znana jest z ról w telewizyjnej serii filmów "Camp Rock" i serialu "Słoneczna Sonny". Dyskografię nastoletniej artystki zamyka album "Here We Go Again" z lipca 2009 roku. (ma)

d13ewmx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13ewmx