UrodaNowa rola Gwen Stefani

Nowa rola Gwen Stefani

Nowa rola Gwen Stefani
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Aleksandra Kisiel
12.01.2017 14:25, aktualizacja: 12.01.2017 15:58

Jest artystką, osobowością telewizyjną, projektantką, bizneswoman, matką i ikoną mody. A teraz do licznej listy tytułów Gwen Stefani dołącza kolejny: globalna ambasadorka marki Revlon. W 2017 roku Stefani będzie promowała kosmetyki międzynarodowego koncernu. Jej flagową kampanią będzie akcja CHOOSE LOVE.

Gwen Stefani współpracowała już z Opi, Urban Decay i L’Oreal. Teraz przyszła pora na kolejnego kosmetycznego giganta. Gwen Stefani dołączyła właśnie do grona gwiazd, które promują kosmetyki Revlon. Gwen będzie promowała akcję CHOOSE LOVE, która zachęca kobiety do bycia aktywnymi, nie tylko w poszukiwaniu i zdobywaniu miłości.

Stefani, która zakochała się w makijażu jeszcze jako nastolatka, dopracowała swój styl do perfekcji. Czerwone usta, platynowe włosy i idealne, czarne kreski. Rzadko możemy zobaczyć gwiazdę w innym wydaniu. Niewątpliwie, w spotach i sesjach dla Revlon zobaczymy ikoniczny wizerunek Gwen, ale będzie też sporo eksperymentów. Wszak przez lata wokalistka udowodniła, że ma swoje ulubione stylizacje, ma też odwagę, by pokazać się w zupełnie nowej odsłonie. Nie tylko makijażowej, ale i życiowej. W jej historii było sporo nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ostatni z nich, związek z gwiazdą country, Blakiem Sheltonem rozkwita. Co czyni z nią doskonałą twarz akcji poświęconej miłości.
„Miłość to moja muza w procesie pisania piosenek,” przyznaje Stefani. „Przesłanie akcji Revlon CHOOSE LOVE™ jest szalenie ważne i pozytywne. Bardzo się cieszę, że będę mogła pomóc w jego promowaniu,” dodaje.

Pierwsze spoty z udziałem diwy z pewnością już niebawem pojawią się w sieci. A my możemy obserwować jej konta na Instagramie, Snapchacie i Facebooku. Z pewnością niedługo uchyli rąbka tajemnicy.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także