Trwa ładowanie...
ycipk-1mzz4n
Informacja prasowa
viva

NOWA "VIVA! MODA" NA LATO

13 czerwca do kiosków trafił nowy numer magazynu „VIVA! MODA”, jedynego w Polsce luksusowego kwartalnika o modzie i trendach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
NOWA "VIVA! MODA" NA LATO
(Materiały prasowe)
ycipk-1mzz4n

Na okładce znalazła się wschodząca gwiazda światowego modelingu – Julia Banaś, która ma już na koncie pokazy i kampanie dla domów mody Fendi, Gucci, Miu Miu i wielu innych. W wywiadzie opowiada m.in. o swoich początkach w zawodzie modelki, największych sukcesach i przeprowadzce do Nowego Jorku. Spektakularna sesja zdjęciowa z udziałem Julii została wykonana na greckiej wyspie Santorini. Autorem zdjęć jest fotograf Mateusz Stankiewicz, za stylizacje odpowiadała zaś Agnieszka Ścibior.

Nowa „VIVA! MODA” to także największy raport ze światowych wybiegów i wielka inspiracja dla poszukiwaczy letnich trendów. Dyrektor kreatywna Agnieszka Ścibior przedstawia kosmiczną modę z paryskiego pokazu Karla Lagerfelda. W magazynie zaprezentowane zostały również ekskluzywne materiały urodowe oraz egzotyczne kierunki letnich podróży. Co więcej, redakcja zagląda do szafy Margaret – idolki, wobec stylu której nie można przejść obojętnie.

W nowym numerze wywiad ze Szczepanem Twardochem – jednym z najpopularniejszych polskich pisarzy. W rozmowie z Romanem Praszyńskim opowiada o tym, kim jest naprawdę.

ycipk-1mzz4n

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1mzz4n

ycipk-1mzz4n
ycipk-1mzz4n