Trwa ładowanie...

Nowe zajęcie Antonio Banderasa

Celebryci-projektanci? To żadna nowość w świecie mody. Ostatnio do ich grona dołączył hiszpański aktor Antonio Banderas, który jakiś czas temu został studentem prestiżowej londyńskiej szkoły projektowania Central Saint Martis School of Design. Co skłoniło go takiej decyzji?

Nowe zajęcie Antonio BanderasaŹródło: Instagram.com
dqhrqan
dqhrqan

„Dlaczego tu jestem? Dla wiedzy. Przede wszystkim chcę zyskać wiedzę” – uzasadnił hiszpański aktor.

„Doszedłem do momentu, kiedy mam na swoim koncie 92 filmy – nie zamierzam przestać – chcę dalej grać w filmach i produkować. Chcę więcej reżyserować, ale w moim życiu są też inne zajęcia, którymi od dawna się interesuję” – dodał.

Nie jest to pierwsze bezpośrednie spotkanie Banderasa z branżą modową, ponieważ od lat 90. związał się z firmą perfumiarską Puig, której produkty są dostępne aż w 93 krajach.

dqhrqan

"Świat perfum jest bardzo bliski modzie. W Puig mamy mnóstwo ludzi, którzy należą do świata mody, dla nich perfumy to akcesoria. Mój zespół zauważył, że moje zaangażowanie w ten biznes nie opiera się tylko na chęci promowania marki, odkrył we mnie pasje, którymi do tej pory nie dzieliłem się publicznie”.

„Moi współpracownicy stworzyli dla mnie możliwość pracy w studio z ubraniami i modelkami. Od tej pory zacząłem przywiązywać coraz większą wagę do tego, co noszę, do kolorów i krojów. Poprzez modę możemy wiele zakomunikować. W zeszłym roku wiele się zmieniło w moim życiu prywatnym, dlatego postanowiłem podjąć nowe kroki. To siedziało w mojej głowie od dłuższego czasu. Zdecydowałem się stworzyć firmę Antonio Banderas Designs, która skupia w sobie biznes związany z perfumami i okularami”.

W swojej edukacji Banderas chce skoncentrować się na projektowaniu męskiej mody.

„Moda męska od dawna zapomniała o jednym elemencie garderoby, który kocham i o którym chciałbym przypomnieć. To peleryna. Peleryny na zimę, w takich miejscach jak tu są idealne. Poza tym są bardzo wygodne” – powiedział aktor.

(fot. Instagram.com)
Źródło: (fot. Instagram.com)

(kz)/ WP Kobieta

dqhrqan
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqhrqan