Trwa ładowanie...
05-04-2012 15:37

Obalamy mity o koloryzacji włosów

Nie bez powodu mówi się, że włosy są jak biżuteria. Ich głębia koloru i zdrowy blask dopełnią atrakcyjności każdego wizerunku. Jeśli chcesz wyrazić swój styl, nie potrzebujesz radykalnej zmiany koloru włosów, a jedynie nadania mu wyrazistości, bez efektu widocznych odrostów. Podkreślenie naturalnego koloru włosów zapewni innowacyjna koloryzacja ton w ton bez amoniaku DIA L’Oreal Professionnel, którą wykona fryzjer w salonie fryzjerskim.

Obalamy mity o koloryzacji włosówŹródło: WP.PL
d2bltc9
d2bltc9

Nie bez powodu mówi się, że włosy są jak biżuteria. Ich głębia koloru i zdrowy blask dopełnią atrakcyjności każdego wizerunku. Jeśli chcesz wyrazić swój styl, nie potrzebujesz radykalnej zmiany koloru włosów, a jedynie nadania mu wyrazistości, bez efektu widocznych odrostów. Podkreślenie naturalnego koloru włosów*z*apewni innowacyjna koloryzacja ton w ton bez amoniaku DIA L’Oréal Professionnel, którą wykona fryzjer w salonie fryzjerskim.

Boję się farbować włosy

Niektóre kobiety obawiają się koloryzacji włosów. Według nich jest to przede wszystkim ingerencja w strukturę włosa, która czyni go słabszym. Dodatkowo, pojawiające się po kilku tygodniach odrosty mogą wyglądać nieatrakcyjnie. Czy jest zatem możliwość, by dodać swoim włosom urody bez gruntownej zmiany koloru? Czy istnieje szansa by nadać im wyrazisty odcień przy zachowaniu wyjątkowej miękkości włosów? Bez perspektywy odrostów, za to z pewnością, że włosy zyskają na atrakcyjnym wyglądzie, staną się gładsze, miękkie w dotyku i błyszczące? Jak najbardziej! Koloryzacja ton w ton DIA L’Oréal Professionnel to nowy wymiar koloryzacji włosów w salonie fryzjerskim, dzięki któremu można spełnić wszystkie nasze oczekiwania, a to wszystko przy wyeliminowaniu amoniaku.

Piękniejsza w 20 minut

Na czym polega koloryzacja ton w ton? Jest to przede wszystkim wydobycie, podkreślenie i pogłębienie naturalnego odcienia włosów, na dodatek w bardzo krótkim czasie, bo usługa DIA L’Oréal Professionnel wykonywana w salonie trwa do 20 minut. Podstawową zmianą, jaka zachodzi w wyglądzie włosów jest nadanie im lustrzanego połysku i nasycenie refleksów. Intensywność refleksów jest zależna od rodzaju włosów. Te, które były już kiedyś farbowane, teraz uzyskują odświeżony kolor i lustrzany blask, dzięki unikatowej ultra-pielęgnacyjnej technologii DiaLight. Zaś przy stosowaniu odżywczej technologii DIARichesse na włosach naturalnych, uzyskany odcień staje się bardziej nasycony i głęboki. Wraz z Twoim fryzjerem można też eksperymentować częstą zmianą koloru bez obawy o kondycję włosa. Zintegrowany system koloryzacji ton w ton DIA L’Oréal Professionnel został już doceniony przez fryzjerów – ekspertów w koloryzacji włosów - i dzięki nim staje się coraz bardziej popularną usługą wykonywaną w salonach fryzjerskich.

d2bltc9

- Klientki najczęściej dowiadują się o tej koloryzacji od naszych stylistów, przy usłudze strzyżenia lub w trakcie konsultacji przed nałożeniem koloru . – opowiada Maryla Duda, fryzjerka i właścicielka warszawskiego salonu DUDA HAIR DESIGN przy ul. Lwowskiej 2. - Polecamy ją tym paniom, które mają naturalne włosy, ale też tym, które zaczynają siwieć lub też chcą tylko odświeżyć obecny kolor. Po koloryzacji ton w ton DIA L’Oréal Professionnel klientki są zadowolone, że ich włosy są lśniące. Są zachwycone jakością farby, głębią koloru i miękkością włosa. Cenią również to, że farby nowej generacji są łagodne w działaniu, bo nie zawierają amoniaku,

Dla tych, co chcą łagodnej zmiany

Koloryzację ton w ton poleca się głównie paniom, które nie lubią drastycznych zmian na swojej głowie lub są zwolenniczkami naturalnego piękna. To idealne rozwiązanie dla kobiet zaczynających swoją przygodę z koloryzacją włosów. DIA L’Oréal Professionnel to koloryzacja ton w ton, która świetnie sprawdza się także w przypadku, gdy masz pierwsze siwe włosy. Umożliwia tym samym pokrycie siwych włosów w sposób naturalny, bez widocznego efektu odrostu. Dla wielu kobiet jest to ważna zaleta, dająca poczucie wolności. To Ty, a nie Twój odrost, decydujesz kiedy kolejny raz zapragniesz odświeżyć lub zmienić swój kolor.

Profesjonalna koloryzacja tylko w salonie fryzjerskim

Jeśli chcesz wykonać koloryzację swoich włosów, najlepiej udać się w tym celu do salonu fryzjerskiego. To gwarancja fachowej porady i profesjonalnie przeprowadzonej usługi. Fryzjer, jako ekspert w koloryzacji włosów umie właściwie ocenić kondycję włosów oraz dobrać odcień farby idealny dla danego typu urody. - Nie polecam wykonywać tej koloryzacji samodzielnie – ostrzega Maryla Duda. Po pierwsze, ważne jest umiejętne dobranie odpowiednich proporcji oraz dopasowanie idealnego odcienia farby i technologii do typu włosów po to, by osiągnąć zamierzony efekt. Po drugie tylko fryzjer usługę koloryzacji wykona fachowo i dokładnie. Trzeba również wiedzieć, że farby DIA L’Oréal Professionnel ze względu na zaawansowaną technologię nie są dostępne w sklepach. Najlepiej jest umówić się więc na wizytę w salonie fryzjerskim i zaufać profesjonalistom.

Indywidualne podejście do każdego rodzaju i koloru włosów, a także możliwość uzyskania różnorodnych efektów bez szkodliwego działania, sprawia, że system koloryzacji DIA L’Oréal Professionnel idealnie wpisuje się w potrzeby dzisiejszych kobiet. Jeśli chcesz znaleźć najbliższy salon fryzjerski, w którym możesz wypróbować koloryzację ton w ton bez amoniaku DIA zajrzyj na: http://www.salonexpert.pl/WyszukiwarkaSalonow.aspx

d2bltc9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bltc9