GwiazdyObrzydliwy pocałunek Brada Pitta

Obrzydliwy pocałunek Brada Pitta

Obrzydliwy pocałunek Brada Pitta
Źródło zdjęć: © ONS.pl

28.03.2013 19:51, aktual.: 28.03.2013 20:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po latach Kirsten Dunst opowiada o swoim pierwszym pocałunku. Obdarował ją nim Brad Pitt na planie filmu "Wywiad z wampirem".

Po latach Kirsten Dunst opowiada o swoim pierwszym pocałunku. Obdarował ją nim Brad Pitt na planie filmu "Wywiad z wampirem". Aktorka bardzo źle wspomina to zdarzenie. W "Wywiadzie z wampirem" grała kobietę uwięzioną w ciele dziewczynki - jako dziecko została przemieniona w wampirzycę. Z czasem rola wiecznej panienki znudziła się jej. Dunst miała wówczas 11 lat.

Choć koleżanki ze szkoły zazdrościły jej spotkania z Bradem Pittem i Tomem Cruise'em - sama nie była aż pod tak wielkim wrażeniem.

- Pamiętam, że Brad miał wówczas długie włosy i oglądał regularnie kolejne odcinki reality show "Real World". Przypominał trochę hipisa - opowiada aktorka. - Wszyscy dookoła szeptali mi: "Ale jesteś szczęściarą. Całowałaś Brada Pitta". A mi przez głowę przebiegała wtedy tylko jedna myśl: to było obrzydliwe. Tak straszne, iż nie całowałam się z nikim innym - chyba do 16. roku życia.

Szczęśliwie Pitt i Cruise nie zniechęcili Kirsten Dunst do aktorstwa. 31-letnią gwiazdę mogliśmy ostatnio oglądać w "Odwróconych zakochanych".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także