ycipk-cnd98y
ycipk-cnd98y
Informacja prasowa
uroda

Odmładzająca moc światła

W jaki sposób wykorzystać wszechobecną energię słoneczną w procesie odmładzania skóry? Odpowiedź na to pytanie poznali szwajcarscy naukowcy oraz eksperci laboratoriów Bielenda. Najnowsza linia kosmetyków Laser Xtreme to fotodynamiczna rewolucja w terapii anti-aging.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-cnd98y

W jaki sposób wykorzystać wszechobecną energię słoneczną w procesie odmładzania skóry? Odpowiedź na to pytanie poznali szwajcarscy naukowcy oraz eksperci laboratoriów Bielenda. Najnowsza linia kosmetyków Laser Xtreme to fotodynamiczna rewolucja w terapii anti-aging.

Linia Laser Xtreme została zaprojektowana z myślą o kobietach dojrzałych (40+, 50+ i 60+). Eksperci Bielenda, bazując na wynikach badań szwajcarskich specjalistów, stworzyli kosmetyki, które w rewolucyjny sposób wykorzystują światło słoneczne w kuracji przeciwzmarszczkowej. Jako pierwsi i jedyni w Polsce wykorzystali innowacyjny składnik aktywny BioLumen Lift, który zamienia światło słoneczne, padające na skórę, na czerwone o silnych właściwościach odmładzających.

Drogocenne promienie czerwone

ycipk-cnd98y

Promienie UVA i UVB przyspieszają proces starzenia się skóry. Dermatolodzy i kosmetolodzy nieustannie przypominają o stosowaniu kremów z filtrem, które chronią przed negatywnym działaniem energii słonecznej. Jednak większość kosmetyków działa tylko na powierzchni skóry i nie chroni jej głębszych warstw.

Bielenda opracowała przełomową linię kosmetyków, dzięki którym słońce może korzystnie wpłynąć na kondycję naszej cery. Fotodynamiczna seria Laser Xtreme, powstała w oparciu o technologię Advanced UV Lumi Technology, zamienia światło słoneczne na czerwone, które działa silnie odmładzająco i przeciwstarzeniowo. Promienie czerwone, podobnie jak promienie lasera podczas zabiegów medycyny estetycznej, docierają do głębokich warstw skóry. Skutecznie stymulują jej odnowę i redukują zmarszczki. Efekt liftingu i wygładzenia naskórka jest natychmiast odczuwalny. Skóra znów staje się napięta i jędrna, odzyskuje dawny blask i elastyczność.

Kosmetyki Laser Xtreme dodatkowo nawilżają i rozjaśniają przebarwienia. Ich skuteczność potwierdziły badania in vivo, przeprowadzone pod okiem dermatologów. Dzięki fotodynamicznej terapii Bielenda u 94 proc. kobiet stwierdzono efekt liftingu i wygładzenia skóry twarzy, u 85 proc. - zmarszczki uległy znacznej redukcji, a cera 97 proc. badanych stała się bardziej jędrna i elastyczna.

Rewolucyjna receptura

ycipk-cnd98y

` Sekret najnowszych kosmetyków Bielenda kryje się nie tylko w innowacyjnej technologii, ale również w unikalnej recepturze dostosowanej do potrzeb skóry dojrzałej. Najnowocześniejsze składniki aktywne sprawiają, że kosmetyki Laser Xtreme mają moc laserowych zabiegów estetycznych i są bezpieczne dla naszej skóry (0% składników mogących wywołać podrażnienia).

Bielenda jako pierwsza i jedyna firma w Polsce wykorzystuje w swojej fotodynamicznej recepturze surowiec BioLumen Lift. Ten główny składnik kosmetyków na dzień bazuje na polifenolach z morwy indyjskiej. Pod wpływem promieni UV zamienia światło dzienne, padające na skórę, na światło czerwone. W wyniku emisji światła czerwonego komórki w głębszych warstwach skóry zostają pobudzone do regeneracji. Wzrasta również poziom elastyny, a skóra staje się widocznie odnowiona i odmłodzona. Z kolei Turmalin, naturalny kamień szlachetny o dużej zawartości jonów, to główny składnik kosmetyków Laser Xtreme na noc. W ciemności emituje dalekie promieniowanie podczerwone, które aktywizuje procesy zachodzące w skórze, stymulując ją do odnowy. Na skutek delikatnie podniesionej temperatury ciała i zwiększonej mikrocyrkulacji krwi, skóra z łatwością absorbuje składniki aktywne. Wszystkie kosmetyki linii Laser Xtreme zawierają mikrosieci kwasu hialuronowego. Składnik ten często wykorzystywany jest podczas zabiegów medycyny
estetycznej. Mikrosieci działają nawilżająco, skutecznie zatrzymują wodę w naskórku i wypełniają zmarszczki od wewnątrz.

Poszczególne kosmetyki linii Laser Xtreme zostały wzbogacone o składniki aktywne, odpowiadające potrzebom skóry w różnym wieku. Zawarty w preparatach Pro-Retinol hamuje proces starzenia się skóry. Stymuluje syntezę kolagenu, wygładza i regeneruje naskórek, a także rozjaśnia przebarwienia i plamy pigmentacyjne. Kolejny składniki aktywny, Phyto Cell Tec™ Alp Rose, bazuje na roślinnych komórkach macierzystych róży alpejskiej. Wpływa na poprawę witalności komórek macierzystych skóry, chroni je, regeneruje i podnosi odporność na uszkodzenia. Phyto Ceramidyl Omega to wyjątkowa kombinacja kwasów Omega 3,6 i 9, które wraz z Ceramidem 3 tworzą kompleks, o składzie zbliżonym do cementu międzykomórkowego skóry. Składnik ten szybko i łatwo wnika w naskórek. Chroni skórę przed utratą wody i szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego. Biomimetyczne peptydy pobudzają produkcję nowego kolagenu, ujędrniają i rewitalizują skórę. Kwas laktobionowy dodatkowo wzmacnia mechanizmy naprawcze i intensywnie nawilża. Zmniejsza również
warstwę rogową naskórka, dzięki czemu skóra odzyskuje gładkość i ładny koloryt. Witaminy młodości E+F+C zwiększają napięcie skóry i dodają jej blasku. Tak skomponowana receptura kosmetyków Bielenda LaserXtreme gwarantuje fotodynamiczny efekt liftingu twarzy bez udziału zabiegów medycyny estetycznej.

Pielęgnacja na dzień

ycipk-cnd98y

Kremy na dzień z serii Laser Xtreme dogłębnie nawilżają, odżywiają i liftingują skórę. Działają jak uderzeniowa wiązka promieni laserowych w gabinecie: natychmiast aktywizują procesy regeneracji i odnowy komórek w głębokich warstwach skóry. Stymulują wzrost gęstości, napięcia i struktury skóry. Poprawiają jej jędrność i koloryt. Skutecznie wygładzają i spłycają zmarszczki. Sprawiają, że cera odzyskuje dawną świeżość i blask. Doskonale rozjaśniają przebarwienia oraz modelują owal twarzy.

Kremy Laser Xtreme 40+, 50+ i 60+ na dzień zawierają składnik aktywny BioLumen Lift, który bazuje na polifenolach z morwy indyjskiej Pod wpływem promieni UV zamienia światło dzienne, padające na skórę, na światło czerwone. W wyniku emisji światła czerwonego komórki w głębszych warstwach skóry zostają pobudzone do regeneracji, wzrasta poziom elastyny, a skóra staje się widocznie odnowiona i odmłodzona. Preparaty te bogate są również w mikrosieci kwasu hialuronowego, które skutecznie zatrzymują wodę w naskórku i wypełniają zmarszczki od wewnątrz. Krem 40 + zawiera również witaminy młodości E+F+C, które stymulują napięcie skóry i przywracają jej dawny blask. Skład kosmetyków 50+ został uzupełniony o biomimetyczne peptydy, które pobudzają produkcję nowego kolagenu, ujędrniają i rewitalizują skórę. Receptura kremów 60+ została wzbogacona o Phyto Cell Tec™ Alp Rose, który poprawia witalność komórek macierzystych skóry i chroni je przed uszkodzeniami. Kremy są bezpieczne dla skóry wrażliwej. Można je stosować na
skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Pielęgnacja podstawowa na noc

Kremy na noc z serii Laser Xtreme to zaawansowane korektory zmarszczek. Radykalnie odbudowują skórę dojrzałą i doskonale liftingują. Mają silne działanie przeciwstarzeniowe i regenerujące. Działają jak uderzeniowa wiązka promieni laserowych w gabinecie: natychmiast aktywizują procesy regeneracji i odnowy komórek w głębokich warstwach skóry. Redukują zmarszczki i przebarwienia. Poprawiają jędrność, elastyczność i strukturę skóry. Modelują geometrię owalu twarzy, a także dogłębnie nawilżają i odżywiają. Doskonale ujędrniają i uelastyczniają skórę. Sprawiają, że cera staje się gładka, napięta i pełna blasku. Kremy Laser Xtreme 40+, 50+ i 60+ na noc zawierają składnik aktywny turmalin. W ciemności emituje on dalekie promieniowanie podczerwone, które aktywizuje procesy zachodzące w skórze i stymuluje ją do odnowy. Na skutek delikatnie podniesionej temperatury ciała i zwiększonej mikrocyrkulacji krwi, skóra z łatwością absorbuje również składniki aktywne. Preparaty na noc bogate są także w mikrosieci kwasu
hialuronowego, które skutecznie zatrzymują wodę w naskórku i wypełniają zmarszczki od wewnątrz. Kremy 40 + zawierają również Phyto Cell Tec™ Alp Rose, który poprawia witalność komórek macierzystych skóry i chroni je przed uszkodzeniami. Skład kosmetyków 50+ został uzupełniony o Pro-Retinol, który stymuluje syntezę kolagenu, wygładza i regeneruje naskórek. Receptura kremów 60+ została wzbogacona o Phyto Ceramidyl Omega, który chroni skórę przed utratą wody i szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego. Kremy są bezpieczne dla skóry wrażliwej. Można je stosować na skórę twarzy, szyi i dekoltu.

ycipk-cnd98y

Specjalistyczna pielęgnacja uzupełniająca

Serum ma działanie silnie liftingujące. W zależności od rodzaju, radykalnie odmładza cienką i delikatną skórę wokół oczu lub skórę twarzy, szyi i dekoltu. Serum działa jak uderzeniowa wiązka promieni laserowych w gabinecie: natychmiast aktywizuje procesy regeneracji i odnowy komórek w głębokich warstwach skóry. Skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Poprawia się jej napięcie, koloryt i struktura. Serum wygładza pojedyncze zmarszczki, intensywnie nawilża. Zmniejsza również przebarwienia i dodaje cerze blasku.

Głównym składnikiem serum jest BioLumen Lift, który bazuje na polifenolach z morwy indyjskiej Pod wpływem promieni UV zamienia światło dzienne, padające na skórę, na światło czerwone. W wyniku emisji światła czerwonego komórki w głębszych warstwach skóry zostają pobudzone do regeneracji, wzrasta poziom elastyny, a skóra staje się widocznie odnowiona i odmłodzona. Serum zawiera również mikrosieci kwasu hialuronowego, które skutecznie zatrzymują wodę w naskórku i wypełniają zmarszczki od wewnątrz. Skład preparatu został uzupełniony o biomimetyczne peptydy, które pobudzają produkcję nowego kolagenu, ujędrniają i rewitalizują skórę.

Kosmetyki są bezpieczne dla skóry wrażliwej. Serum pod oczy pozbawione jest kompozycji zapachowej i ma lekką formułę. Najlepiej stosować je codziennie rano i wieczorem. Serum do skóry twarzy, szyi i dekoltu potęguje działanie kremów, błyskawicznie się wchłania i stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

ycipk-cnd98y

Liftingująca maska 3D

Maska idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy. Doskonale liftinguje i koryguje zmarszczki. Sprawia, że skóra staje gładsza, bardziej napięta i jędrna. Działa jak uderzeniowa wiązka promieni laserowych w gabinecie: natychmiast aktywizuje procesy regeneracji i odnowy komórek w głębokich warstwach skóry. Dogłębnie nawilża oraz modeluje geometrię owalu twarzy. Stymuluje wzrost gęstości skóry i rozjaśnia przebarwienia.

Spektakularne efekty liftingujące i wygładzające gwarantują składniki maski. Mikrosieci kwasu hialuronowego skutecznie zatrzymuje wodę w naskórku i wypełniają zmarszczki od wewnątrz. Biomimetyczne peptydy pobudzają produkcję kolagenu, odżywiają i ujędrniają skórę. Poprawiają także jej sprężystość i zapobiegają wiotczeniu. Kwas Laktobionowy dodatkowo wzmacnia mechanizmy naprawcze skóry i intensywnie nawilża. Zmniejsza również warstwę rogową naskórka, dzięki czemu skóra odzyskuje gładkość i ładny koloryt. Maska jest bezpieczna dla skóry wrażliwej.

Uniwersalna pielęgnacja uzupełniająca Płyn micelarny Laser Xtreme efektywnie zastępuje mleczko, tonik i wodę. Szybko, starannie i niezwykle skutecznie oczyszcza i odświeża cerę. Usuwa makijaż, pozostałe zabrudzenia oraz nadmiar sebum. Dodatkowo intensywnie nawilża i łagodzi podrażnienia. Mikrosieci kwasu hialuronowego skutecznie zatrzymują wodę w naskórku i wypełniają zmarszczki od wewnątrz. Biomimetyczne peptydy pobudzają produkcję nowego kolagenu, odżywiają i ujędrniają skórę. Poprawiają także jej sprężystość i zapobiegają wiotczeniu. Ostatni składnik preparatu - Phyto Cell Tec™ Alp Rose - poprawia witalność komórek macierzystych skóry i chroni je przed uszkodzeniami.

Dostępne rodzaje płynów różnią się konsystencją. Płyn w żelu to innowacja w oczyszczaniu i demakijażu skóry twarzy, oczu i szyi. Kosmetyki są bezpieczne dla skóry wrażliwej.

(fot. www.bielenda.pl)
Podziel się

Na podstawie informacji prasowej www.bielenda.pl/(gabi), kobieta.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-cnd98y

ycipk-cnd98y
ycipk-cnd98y