ycipk-x0wt41

Odważna Chrissy Teigen. Daje przykład innym

Modelka Chrissy Teigen należy do tych gwiazd, które z chęcią dzielą się swoim życiem prywatnym. I nie ukrywa, że nie jest ono idealne. Niestety każda taka próba spotyka się zarówno z falą pochwał, jak i krytyki. Z czego to drugie można raczej przyrównać do tsunami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chrissy Teigen nie po raz pierwszy postawiła na szczerość
Chrissy Teigen nie po raz pierwszy postawiła na szczerość (East News)
ycipk-x0wt41

Teigen obecnie przebywa na wakacjach na Bali razem ze swoim partnerem Johnem Legedem i dwójką ich dzieci - Luną i Milesem. Na jej InstaStory oprócz tańczącego męża i jego piosenek Chrissy wstawiła również krótki filmik przedstawiający mankamenty jej ciała po porodzie.

Instagram
Podziel się

Teigen nie po raz pierwszy postawiła na szczerość. Już wcześniej wstawiała zdjęcia na których m.in. nago karmiła swoje dziecko robiąc jednocześnie dwie inne rzeczy. Tak jak niejedna matka na wakacjach.

ycipk-x0wt41
Instagram.com
Podziel się

Takie gesty są niezwykle ważne, ze względu na to, że pokazują jak wygląda życie prawdziwe życie gwiazd. Wygładzanie i poprawianie zdjęć, pokazywanie samych imprez i zabaw przez znane osoby sprawia, że wiele młodych ludzi ustawia sobie nierealistyczne standardy w życiu. Teigen odchodzi od tego i stawia na naturalność oraz szczerość. I brawo dla niej.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-x0wt41

ycipk-x0wt41
ycipk-x0wt41