Trwa ładowanie...
d1unlva

Odważna Chrissy Teigen. Daje przykład innym

Modelka Chrissy Teigen należy do tych gwiazd, które z chęcią dzielą się swoim życiem prywatnym. I nie ukrywa, że nie jest ono idealne. Niestety każda taka próba spotyka się zarówno z falą pochwał, jak i krytyki. Z czego to drugie można raczej przyrównać do tsunami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Chrissy Teigen nie po raz pierwszy postawiła na szczerość
Chrissy Teigen nie po raz pierwszy postawiła na szczerość (East News)
d1unlva

Teigen obecnie przebywa na wakacjach na Bali razem ze swoim partnerem Johnem Legedem i dwójką ich dzieci - Luną i Milesem. Na jej InstaStory oprócz tańczącego męża i jego piosenek Chrissy wstawiła również krótki filmik przedstawiający mankamenty jej ciała po porodzie.

   Instagram
(Instagram)

Teigen nie po raz pierwszy postawiła na szczerość. Już wcześniej wstawiała zdjęcia na których m.in. nago karmiła swoje dziecko robiąc jednocześnie dwie inne rzeczy. Tak jak niejedna matka na wakacjach.

   Instagram.com
(Instagram.com)

Takie gesty są niezwykle ważne, ze względu na to, że pokazują jak wygląda życie prawdziwe życie gwiazd. Wygładzanie i poprawianie zdjęć, pokazywanie samych imprez i zabaw przez znane osoby sprawia, że wiele młodych ludzi ustawia sobie nierealistyczne standardy w życiu. Teigen odchodzi od tego i stawia na naturalność oraz szczerość. I brawo dla niej.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1unlva

Podziel się opinią

Share
d1unlva
d1unlva