Blisko ludziPanna młoda jak kwiat

Panna młoda jak kwiat

Panna młoda jak kwiat
Źródło zdjęć: © -sxc.hu
19.11.2009 12:34, aktualizacja: 22.06.2010 01:04

Czy wiesz, że data Twoich urodzin decyduje o tym, jaka jesteś w miłości i kiedy powinnaś wyjść za mąż? Oto nasz kwiatowy horoskop. Wystarczy sprawdzić dzień urodzin (miesiąc nie gra roli).

Czy wiesz, że data Twoich urodzin decyduje o tym, jaka jesteś w miłości i kiedy powinnaś wyjść za mąż? Oto nasz kwiatowy horoskop. Wystarczy sprawdzić dzień urodzin (miesiąc nie gra roli).

  • Słonecznik - 1, 10, 19, 28
  • Piwonia - 2, 11, 20, 29
  • Groszek - 3, 12, 21, 30
  • Chaber - 4, 13, 22
  • Lilia - 5, 14, 23
  • Mak - 6, 15, 24
  • Orchidea - 7, 16, 25
  • Margerytka - 8, 17, 26
  • Róża - 9, 18, 27

Słonecznik

Przyciągasz słabszych partnerów, którzy chcą, byś to Ty rządziła w związku. Tobie niekoniecznie to odpowiada, więc spełnienie w miłości może nadejść dopiero w drugiej połowie Twojego życia. Twoim błędem bywa, iż idziesz za głosem rozsądku, a nie serca. Najszczęśliwsze związki utworzysz z Piwonią, Chabrem i Orchideą. Pomyślne wspólne życie zapewni Wam ślub w niedzielę lub poniedziałek. Zadbaj, by z Twym ślubem w jakikolwiek sposób związane były liczby 1, 11, 16, 19, 22, 25 lub 31.

Piwonia

Samotna usychasz, ale w związku bywasz zbyt uległa i podporządkowana, stawiając partnera w centrum Waszego życia. Masz też skłonność do traktowania partnera jak swoją własność. Z drugiej strony jesteś bardzo romantyczna i często zmieniasz partnerów, bo nie potrafisz odróżnić miłości od oczarowania. Najszczęśliwsze związki utworzysz z Chabrem, Orchideą, Makiem i Margerytką. Pomyślne wspólne życie zapewni Wam ślub w poniedziałek lub piątek. Zadbaj, by z Twym ślubem w jakikolwiek sposób związane były liczby 1, 4, 7, 9, 18, 27, 33 lub 42. * Groszek*

Kokieteryjna i urocza, nie narzekasz na brak powodzenia. Każdego partnera potrafisz owinąć sobie wokół palca. Brak ci jednak cierpliwości - jeśli nie dostajesz tego, czego chcesz, wybuchasz. Ekstrawertyczna, wesoła i towarzyska łatwo stajesz się niewolnikiem swoich żądz. Jesteś w wyjątkowej sytuacji: szczęśliwe związki możesz utworzyć z każdym kwiatem. Najlepsze będą jednak ze Słonecznikiem i drugim Groszkiem. Pomyślne wspólne życie zapewni Wam ślub w sobotę, niedzielę lub poniedziałek. Zadbaj, by z Twym ślubem w jakikolwiek sposób związane były liczby 6, 9, 15, 18, 24 lub 27.

Chaber

Skryta i wycofana, możesz przeżywać miłosne męki lub miłosne uniesienia, a on nic o tym nie będzie wiedział. Jesteś jak skała: wierna, lojalna i niezawodna - cała nadzieja, że spotkasz kogoś podobnego, bo tylko on cię zrozumie. Albo nauczysz się otwartości i zrezygnujesz z oślego uporu. Najszczęśliwsze związki utworzysz z Piwonią, Chabrem, Margerytką i Różą. Pomyślne wspólne życie zapewni Wam ślub w sobotę, niedzielę lub poniedziałek. Zadbaj, by z Twym ślubem w jakikolwiek sposób związane były liczby 1, 7, 16, 18, 20, 25 lub 29.

Lilia

Flirtujesz na prawo i lewo, a Twój partner musi się wiele natrudzić, by Cię nieustannie zaskakiwać. Inaczej się z nim nudzisz. Angażujesz się uczuciowo łatwo, ale niezbyt mocno, czasem wikłasz się w trójkąty. Zachowujesz wigor do późnej starości. Najszczęśliwsze związki utworzysz z Groszkiem, Chabrem i Różą. Pomyślne wspólne życie zapewni Wam ślub w środę lub piątek. Zadbaj, by z Twym ślubem w jakikolwiek sposób związane były liczby 1, 3, 10, 19 lub 30.

Mak

Wrażliwa, empatyczna, ustępliwa, zakochujesz się romantycznie i głęboko. Zwykle jednak szukasz Księcia z Bajki. Często pierwszy, a nawet drugi związek zawierasz z kimś, kto tak jak Ty oderwany jest od ziemi - oboje zakochujecie się w wyobrażeniach o drugiej osobie. Dlatego dopiero drugie lub trzecie małżeństwo uczyni cię naprawdę szczęśliwą. Najlepsze związki utworzysz z Groszkiem i Różą. Pomyślne wspólne życie zapewni Wam ślub we wtorek, czwartek lub piątek. Zadbaj, by z Twym ślubem w jakikolwiek sposób związane były liczby 3, 6, 9, 21, 24, 27 lub 30. * Orchidea*

Potrzebujesz niekonwencjonalnego kochanka, który by Cię nieustannie podziwiał i dowartościowywał. W zamian dajesz oparcie, chęć wspierania i pomagania i bezwarunkową wierność. Za bardzo się jednak zamartwiasz i nawet w chwilach szczęścia spodziewasz się rychłej katastrofy. Najszczęśliwsze związki utworzysz ze Słonecznikiem i Groszkiem. Pomyślne wspólne życie zapewni Wam ślub w niedzielę lub poniedziałek. Zadbaj, by z Twym ślubem w jakikolwiek sposób związane były liczby 12, 20, 21, 29, 30, 40.

Margerytka

Potrzebujesz bardziej czułości niż seksu. Jesteś sumienna i praktyczna, także w miłości. Stawiasz sobie cele i dążysz do nich, ale te miłosne osiągasz dopiero po trzydziestce - po wielu błędach i zawirowaniach. A przecież lubisz mieć wszystko zaplanowane. Nic dziwnego, że każdy kolejny związek napełnia Cię strachem. Niesłusznie! Najszczęśliwsze związki utworzysz z Piwonią, Makiem, Chabrem lub Słonecznikiem. Pomyślne wspólne życie zapewni Wam ślub w środę, czwartek lub piątek. Zadbaj, by z Twym ślubem w jakikolwiek sposób związane były liczby 4, 8, 22, 24, 26, 31.

Róża

Być wierną - to ponad Twoje siły. Z zapamiętaniem rzucasz się z jednych ramion w drugie. Dla ukochanego zrobiłabyś wszystko, jesteś skłonna do poświęceń - ale co z tego: najczęściej interesujesz się całym światem, spełniasz swoje ambicje i nie zauważasz, iż zaniedbujesz partnera. Trzeba do Ciebie wiele cierpliwości i wyrozumiałości. Najszczęśliwsze związki utworzysz z Groszkiem i Makiem. Pomyślne wspólne życie zapewni Wam ślub w sobotę, niedzielę lub poniedziałek. Zadbaj, by z Twym ślubem w jakikolwiek sposób związane były liczby 6, 9, 15, 18, 24 lub 27.