ycipk-203e2h

Paul Walker na emeryturze

Producenci siódmej części sensacyjnej serii "Szybcy i wściekli" zdecydowali, że postać grana przez Paula Walkera nie zginie w filmie, ale zostanie wysłana na emeryturę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paul Walker na emeryturze
(AFP)
ycipk-203e2h

Producenci siódmej części sensacyjnej serii "Szybcy i wściekli" zdecydowali, że postać grana przez Paula Walkera nie zginie w filmie, ale zostanie wysłana na emeryturę. Jako, że aktor nie zdążył przed śmiercią nakręcić całości materiału potrzebnego do zakończenia realizacji filmu "Fast & Furious 7", scenarzysta produkcji, Chris Morgan, stanął przed nie lada zadaniem.

Ostatecznie zdecydował, że grany przez Paula Walkera, Brian O'Conner, przejdzie na emeryturę. W filmie nie pojawi się żadna scena, która sugerowałaby śmierć bohatera.

Przypomnijmy, że 30 listopada w wypadku samochodowym zginął gwiazdor cyklu. Reżyser James Wan i szefowie studia Universal zarządzili wstrzymanie prac do odwołania. Media sugerowały nawet, że film w ogóle nie powstanie. W międzyczasie Wan zapewnił jednak, że zdjęcia zostaną wznowione. Ostatecznie obraz trafi do kin niemal rok później. Pierwotnie premierę planowano na 11 lipca 2014 roku, jednak okoliczności zmusiły twórców do zmiany daty na 10 kwietnia 2015.

ycipk-203e2h

W siódmym filmie z cyklu występują także Jason Statham, Tyrese Gibson, Tony Jaa, Kurt Russell, Nathalie Emmanuel, Djimon Hounsou, Lucas Black i John Brotherton.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Brat Paula Walkera zastąpi go w "Szybkich i wściekłych 7"*

ycipk-203e2h

* RZA w hołdzie Paulowi Walkerowi*

* Paul Walker nie żyje*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-203e2h

ycipk-203e2h
ycipk-203e2h