Trwa ładowanie...
d3zo4lx

Perła mądrości dla serwisu Kobieta.wp.pl

WP.PL oraz Kobieta.wp.pl już po raz trzeci zaangażowało się w tę akcję. Wiemy, że każda kobieta zasługuje na to, by móc powiedzieć o sobie „Piękna bo zdrowa”. Wierzymy zatem, że włączając się w działania Fundacji Kwiat Kobiecości pomagamy zrozumieć Wam, Drogie Czytelniczki, że profilaktyczne badania ginekologiczne powinny być na stałe wpisane w nasz kalendar

Share
d3zo4lx

Tegoroczna gala finałowa Kampanii „Piękna bo zdrowa”, organizowanej przez Fundację Kwiat Kobiecości, miała szczególny wydźwięk, bo odbywała się już po raz piąty. Oznacza to, że od pięciu lat Ida Karpińska, szefowa Fundacji, robi wszystko, co w jej mocy, żeby przekonać Polki, jak ważne są badania ginekologiczne! I trzeba przyznać, robi to z wielkim zaangażowaniem i wspaniałymi efektami.

Podczas uroczystego spotkania w Warszawie organizacje i media wspierające tę inicjatywę zostały uhonorowane Perłami Mądrości. To nagroda za włączanie się w ideę propagowania profilaktycznych badań ginekologicznych, w tym szczególnie badań cytologicznych.

2 tysiące rozdanych podczas tej edycji kampanii kuponów na badania ginekologiczne, które ufundowała Grupa Lux Med symbolicznie obrazuje fakt, że 2 tys. Polek co roku umiera w naszym kraju z powodu raka szyjki macicy właśnie.

WP.PL oraz Kobieta.wp.pl już po raz trzeci zaangażowało się w tę akcję. Wiemy, że każda kobieta zasługuje na to, by móc powiedzieć o sobie „Piękna bo zdrowa”. Wierzymy zatem, że włączając się w działania Fundacji Kwiat Kobiecości pomagamy zrozumieć Wam, Drogie Czytelniczki, że profilaktyczne badania ginekologiczne powinny być na stałe wpisane w nasz kalendarz. Jeśli jeszcze nie umówiłyście się na wizytę, zróbcie to koniecznie już dziś.

d3zo4lx

W imieniu portalu WP.PL Perłę Mądrości odebrała Estera Gabczenko, kierownik Działu Styl Życia WP.PL.

(fot. mwmedia)
Źródło: (fot. mwmedia)

W imieniu redakcji serwisu Kobieta.wp.pl nagrodę odebrała Elwira Piwowarska, kierownik Zespołu Serwisów Kobiecych i Poradnikowych.

(fot. mwmedia)
Źródło: (fot. mwmedia)

Swoją obecnością galę finałową uświetniły ambasadorki akcji: Viola Kołakowska oraz Małgorzata Foremniak. Anna Wyszkoni zaśpiewała zaś dla zgromadzonych gości piosenkę, która pomagała Idzie Karpińskiej w trudnych chwilach, kiedy sama walczyła z rakiem szyjki macicy.

(fot. mwmedia)
Źródło: (fot. mwmedia)
d3zo4lx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zo4lx
d3zo4lx