Trwa ładowanie...
d1niizz

Piękno według Pink

Amerykańska gwiazda pop Pink przyznaje, że nigdy nie uchodziła za kobietę seksowną i piękną. W wywiadzie dla magazynu „Red Book” przyznaje szczerze: „Zawsze uważano mnie za babochłopa”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piękno według Pink
(AFP)
d1niizz

Amerykańska gwiazda pop Pink przyznaje, że nigdy nie uchodziła za kobietę seksowną i piękną. W wywiadzie dla magazynu „Red Book” przyznaje szczerze: „Zawsze uważano mnie za babochłopa”. Wyznaje jednak, że od kiedy założyła rodzinę jej definicja piękna zmieniła się i nie dotyczy już idealnej sylwetki. Teraz to pojęcie kojarzy jej się z jej mężem i dzieckiem.

- Czuję się piękna, kiedy zakładam swoje skórzane spodnie, a mój mąż łapie mnie za tyłek. Albo kiedy podbiega do mnie przepełniona radością córka.

I dodaje: - Piękno nigdy nie było moim celem. Była nim radość. Chcę czuć się zdrowa, silna, potrzebna, zaangażowana, inteligentna i zakochana. W tym wszystkim chodzi o radość. A ja odczuwam jej teraz dużo.

d1niizz

- Taka dziewczyna jak ja nigdy nie polega na swojej urodzie, ponieważ usłyszała kiedyś od innych „Nigdy nie trafisz na okładki magazynów, bo nie jesteś wystarczająco ładna”. Nie przeszkadza mi to. Znam swoje mocne strony: ciężko pracuje, mam talent, jestem zabawna i jestem dobrym człowiekiem - mówi Pink.

(ma)

POLECAMY:

* Ale wpadka! Co robi Pink?*

* Gwiazdy bez makijażu też są piękne?*

* Pink: kiedy wróci do formy?*

Komu podobają się chłopczyce?

d1niizz

Podziel się opinią

Share

d1niizz

d1niizz