ModaPodejrzane gwiazdy na Telekamerach

Podejrzane gwiazdy na Telekamerach

Podejrzane gwiazdy na Telekamerach
Źródło zdjęć: © AKPA
03.01.2010 12:19, aktualizacja: 24.06.2010 12:58

Jak już wspominałem kolor jest bardzo istotny. Ale jeszcze bardziej ważny jest kolor w połączeniu z krojem. Łatwo jest wybrać piękny interesujący kolor, który straci na wartości, kiedy wybierzemy nieodpowiedni krój. Czy nasze gwiazdy wiedzą jak umiejętnie połączyć te dwa najważniejsze elementy w doborze garderoby? Przekonajmy się.

Jak już wspominałem, kolor jest bardzo istotny. Ale jeszcze bardziej ważny jest kolor w połączeniu z krojem. Łatwo jest wybrać piękny interesujący kolor, który straci na wartości, kiedy wybierzemy nieodpowiedni krój. Czy nasze gwiazdy wiedzą jak umiejętnie połączyć te dwa najważniejsze elementy w doborze garderoby? Przekonajmy się.

Kolorem bardzo zauważalnym na Gali Telekamer była czerwień w odcieniu koralowym. W przypadku tego koloru mamy dwie świetne kreacje. Pierwszą sportową zaprezentowała Beata Sadowska. Prezenterka jak zwykle wygląda wybornie. Czerwona asymetryczna bluzka pasuje do Beaty. Jest z pazurem, ale też bardzo kobieca. Czarne spodnie są świetnym tłem dla bluzki, a lakierowana kopertówka idealnym dopełnieniem całości. Brawo za krótką, chłopięcą fryzurę i czerwone usta.

Drugą czerwoną kreacją tego wieczoru była sukienka Marty Żmudy - Trzebiatowskiej. Suknia ma idealne proporcje. Długość do ziemi nadaje wyjątkowy, wieczorowy charakter. Sekretem tej kreacji jest skromna forma, która robi piorunujące wrażenie. Oszczędny biustier bez ramiączek i obfite marszczenia dolnej partii w połączeniu z intensywnym kolorem, dają wyjątkowy efekt godny statuetki, jaką jest telekamera dla najlepszej aktorki. Podwójne gratulacje! Kolejnym akcentem kolorystycznym okazała się złota sukienka Katarzyny Glinki. Aktorka wyglądała naprawdę bardzo dobrze, a sukienka składająca się z poziomych plis uwydatnia kobiecość aktorki. Świetnie prezentuje się w światłach reflektorów i fleszy fotografów. Co ciekawe, to następna z pań, która tego wieczoru wybrała asymetrię, zakrywając tylko jedno ramię.

Na wyłamanie się ze zmowy kolorystycznej pozwoliła sobie również Ewelina Flinta. I chociaż zazwyczaj jestem krytyczny wobec piosenkarki, w tym przypadku ośmielę się stwierdzić, że wyglądała bardzo, naprawdę bardzo atrakcyjnie. Szary kolor jest trudnym kolorem, skóra często wygląda nieatrakcyjnie w towarzystwie niektórych szarości. Jednak w tym przypadku efekt jest zupełnie odwrotny. Może to zasługa rudego koloru włosów Eweliny. Całość jest bardzo wysmakowana. Również krój sukienki bardzo pasuje do piosenkarki. Może tylko kształt kwiecistej ozdoby na ramieniu jest trochę naiwny, ale suma sumarum wszystko prezentuje się super. I po raz kolejny pojawia się asymetria! Asymetria to chyba najpopularniejsze hasło tegorocznej gali. Również Grażyna Torbicka nie zawiodła. Zresztą pani Grażyna nigdy nie zawodzi. Każde jej publiczne wystąpienie to dokładnie przemyślana stylizacja najwyższych lotów. Czarna satynowa kreacja z rozcięciem po jednej stronie to kwintesencja dobrego stylu. Dekolt przepleciony asymetrycznie
przez pasek w talii, to świetny zabieg dla sukienki prostej w kroju. Zresztą w tym przypadku ozdoby w postaci orientalnej biżuterii i atrakcyjnego męża to dodatkowy sposób by wyglądać jeszcze piękniej.

Na pewno doskonale czuła się, i tak też wyglądała Magda Szejbal. Mimo, że już urodziła syna, na Gali Telekamer zdążyła się jeszcze zaprezentować w błogosławionym stanie, w czarnej wieczorowej sukni.

Już się przyzwyczaiłem, że Agnieszka Dygant preferuje styl męski. Najczęściej są to spodnie i marynarka. Garnitur w kobiecym wydaniu? Dlaczego nie. Niespodzianki nie było, bo Agnieszka właśnie w takim wydaniu wygląda naprawdę fenomenalnie. Czarna, mocno dopasowana marynarka ze smokingowym kołnierzem staje się niebanalna, jeśli zakładana jest na top z bardzo głębokim dekoltem. Jeśli w komplecie są dopasowane spodnie rurki to mamy jedną z najmodniejszych tendencji nadchodzącego sezonu. Podobnie jak kombinezon, który z wdziękiem prezentowała Agnieszka Włodarczyk. Aktorka pokazała się w kombinezonie z szerokimi nogawkami, ale to nie jedyna ewentualność. Na sezon wiosna/lato 2009 projektanci proponują kombinezony zarówno z szerokimi jak i z wąskimi nogawkami. Ważne by była zaznaczona talia. Tak jak w przypadku Agnieszki. Kobieco, elegancko i na pewno wyjątkowo.

Jeżeli chcecie w przyszłości uniknąć wpadek, nie czuć się niezgrabnie, niemodnie i nieatrakcyjnie, bierzcie przykład z osób, które są pod szczególnym obstrzałem. Aktorki i prezenterki poznały już tajniki dobrej stylizacji. Często korzystają z pomocy profesjonalnych stylistów, by dobrze wyglądać. Jest jednak jeden podstawowy sekret jak dobrze wyglądać. Wybieraj ubrania zgodne z twoim charakterem, aby nigdy nie wyglądać na przebraną. Zakładaj rzeczy w swoim rozmiarze. Ani mniejszym, bo będziesz wyglądała śmiesznie. Ani większym, bo efekt będzie niechlujny. Musisz pozostać sobą. Wtedy będziesz piękna.

Mariusz Brzozowski - współtwórca duetu Paprocki&Brzozowski. Ma na koncie m.in. tytuł "Projektanta Roku 2004" miesięcznika 'ELLE' oraz nagrodę dla "Osobowości w Modzie i w Sztuce". Moda to jego pasja i sposób na życie...

POLECAMY:

Źródło artykułu:WP Kobieta