Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
beata sadowska
10-03-2011 09:45

Pogotowie Modowe Glamour

Magazyn „Glamour” przygotował kolejną – czwartą już edycję swojej akcji „Pogotowie Modowe Glamour”, emitowaną w wiosennej ramówce TVP2 w piątki o godzinie 11.15. Choć każda z kobiet ma dziesiątki ubrań w swojej szafie, często nie potrafi skomponować z nich ciekawego, odpowiedniego dla niej stroju.

Pogotowie Modowe GlamourŹródło: Materiały prasowe
d417aju
d417aju

Magazyn „Glamour” przygotował kolejną – czwartą już edycję swojej akcji „Pogotowie Modowe Glamour”, emitowaną w wiosennej ramówce TVP2 w piątki o godzinie 11.15.

Choć każda z kobiet ma dziesiątki ubrań w swojej szafie, często nie potrafi skomponować z nich ciekawego, odpowiedniego dla niej stroju. W takiej sytuacji niezbędna jest pomoc fachowca o obiektywnym spojrzeniu, który z mnogości ubrań wybierze rzeczy idealnie pasujące do danej osoby i stworzy z nich modne zestawienia.

„Pogotowie Modowe Glamour” to projekt skierowany do pań, które nie potrafią dobrze się ubrać (albo tylko tak uważają) lub chcą robić to lepiej.

d417aju

Laureatki castingów przejdą całkowitą zmianę stylu, otrzymają także kartę marki H&M na zakupy o wartości 1000 zł.

Gospodynią i prowadzącą jest Beata Sadowska, natomiast zawartość szaf bohaterek poszczególnych odcinków zmieniać będą styliści Glamour - Ina Lekiewicz i Paweł Marczewski. Zaprosiliśmy także do programu Kasię Kołodziej Kozłowską, makijażystkę marki KOBO Professional oraz Sławka Zasłonkę – stylistę fryzur z salonu Bizarre w Warszawie.

Wyślij zdjęcie na poniższy adres i zgłoś się na casting do II edycji programu Pogotowie Modowe Glamour

pogotowiemodowe@guj.pl

d417aju
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d417aju