ycipk-28y21r
Design

Pokoik dla niemowlęcia

Pani Sylwia prosi mnie o radę dotyczącą urządzenia pokoiku dla spodziewanego dziecka – dziewczynki. Chciałaby Pani, aby znalazła się w nim kanapa rozkładana, łóżeczko dla dziecka oraz komoda i kosz lub pudełko na zabawki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pokoik dla niemowlęcia
(WP.PL)
ycipk-28y21r

Pani Sylwia prosi mnie o radę dotyczącą urządzenia pokoiku dla spodziewanego dziecka – dziewczynki. Chciałaby Pani, aby znalazła się w nim kanapa rozkładana, łóżeczko dla dziecka oraz komoda i kosz lub pudełko na zabawki. Pyta też Pani o to, jak ozdobić jednolite do tej pory ściany pokoiku.

(fot. rys 1)
Podziel się

Przygotowała dla Pani dwie wersje ustawienia mebli (rys. 1 – J. Rzepińska), zależnie od tego, jak wolałaby Pani umieścić łóżeczko oraz jaki chciałaby Pani mieć do niego dostęp. Umiejscowienie kanapy (musi być ona właściwie jednoosobowa - ok 120 cm szerokości) jest optymalne. Szafa wbudowana musi pozostać w tym samym miejscu. W wersji powyżej, łóżeczko stanęło przy ścianie, z lewej strony okna, naprzeciwko może stanąć komoda z przewijakiem, obok można ustawić fotel. Pudełka na zabawki umieściłabym na wprost wejścia, przejście i tak mamy wystarczająco dużo. Druga wersja, niżej, ma właściwie tylko odwrócone umiejscowienie komody oraz łóżeczka. Za to w tej wersji mamy dostęp do łóżeczka z obu stron. Dodatkowo przedstawiam fotografie ilustrujące ciekawe sposoby ozdobienia ścian w pokoju najmłodszego członka rodziny. Są to elementy z naklejek, namalowane i zwyczajnie – obrazki. Liczy się przede wszystkim pomysł i dobry smak.
Mam nadzieję ,że staną się dla Państwa inspiracją. (fot. 1-10 www.ohdeedoh.com)

ycipk-28y21r
(fot. www.ohdeedoh.com)
Podziel się

Joanna Rzepińska
Architekt wnętrz

POLECAMY:

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-28y21r

ycipk-28y21r
ycipk-28y21r