Trwa ładowanie...
d1z62uj

Pokoik dla niemowlęcia

Pani Sylwia prosi mnie o radę dotyczącą urządzenia pokoiku dla spodziewanego dziecka – dziewczynki. Chciałaby Pani, aby znalazła się w nim kanapa rozkładana, łóżeczko dla dziecka oraz komoda i kosz lub pudełko na zabawki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pokoik dla niemowlęcia
(WP.PL)
d1z62uj

Pani Sylwia prosi mnie o radę dotyczącą urządzenia pokoiku dla spodziewanego dziecka – dziewczynki. Chciałaby Pani, aby znalazła się w nim kanapa rozkładana, łóżeczko dla dziecka oraz komoda i kosz lub pudełko na zabawki. Pyta też Pani o to, jak ozdobić jednolite do tej pory ściany pokoiku.

(fot. rys 1)

Przygotowała dla Pani dwie wersje ustawienia mebli (rys. 1 – J. Rzepińska), zależnie od tego, jak wolałaby Pani umieścić łóżeczko oraz jaki chciałaby Pani mieć do niego dostęp. Umiejscowienie kanapy (musi być ona właściwie jednoosobowa - ok 120 cm szerokości) jest optymalne. Szafa wbudowana musi pozostać w tym samym miejscu. W wersji powyżej, łóżeczko stanęło przy ścianie, z lewej strony okna, naprzeciwko może stanąć komoda z przewijakiem, obok można ustawić fotel. Pudełka na zabawki umieściłabym na wprost wejścia, przejście i tak mamy wystarczająco dużo. Druga wersja, niżej, ma właściwie tylko odwrócone umiejscowienie komody oraz łóżeczka. Za to w tej wersji mamy dostęp do łóżeczka z obu stron. Dodatkowo przedstawiam fotografie ilustrujące ciekawe sposoby ozdobienia ścian w pokoju najmłodszego członka rodziny. Są to elementy z naklejek, namalowane i zwyczajnie – obrazki. Liczy się przede wszystkim pomysł i dobry smak.
Mam nadzieję ,że staną się dla Państwa inspiracją. (fot. 1-10 www.ohdeedoh.com)

(fot. www.ohdeedoh.com)

Joanna Rzepińska
Architekt wnętrz

POLECAMY:

d1z62uj

Podziel się opinią

Share

d1z62uj

d1z62uj