ModaPomysły na prezenty mikołajkowe

Pomysły na prezenty mikołajkowe

Pomysły na prezenty mikołajkowe
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
30.11.2018 09:45, aktualizacja: 30.11.2018 11:17

Mikołajki już za moment! Nie wiesz jeszcze co kupić swoim bliskim? Mamy dla Ciebie kilka pomysłów, które są uniwersalne i ucieszą każdego! Spokojnie, z nami zdążysz!

Słuchawki lub głośnik mobilny

Muzyka odpręża, inspiruje i towarzyszy codziennym aktywnością. Dlatego ją tak kochamy! Muzyka słuchana w dobrej jakości cieszy jeszcze bardziej, dlatego warto sprezentować bliskim słuchawki lub głośnik mobilny. Dobrym wyborem będą na przykład słuchawki nauszne SONY MDRZX310B. Ten model można zabrać wszędzie. Obrotowe nauszniki pozwalają na zmniejszenie ilości zajmowanego miejsca, co ułatwia przechowywanie i transportowanie. Z kolei głośnik mobilny JBL GO 2 zagra w każdych okolicznościach. Jest kompaktowy, bezprzewodowy i występuje w wielu wersjach kolorystycznych.

Dla dbających o wygląd

Mikołajki są świetną okazją do wręczenia urządzeń, których brakuje naszym bliskim. Dla mężczyzny idealnym wyborem okaże się nowa golarka Philips OneBlade QP6505/2. To golarka hybrydowa 3w1 przeznaczona do każdego rodzaju zarostu. Przycina, goli i modeluje, nadając kształt brodzie. Specjalna budowa nasadki zapewnia komfortowe golenie. Gotowa do użycia na mokro i na sucho bez podrażnienia skóry. Kobiecie zaś przyda się na pewno depilator BRAUN 3-410 Silk-epil 3. Delikatnie usuwa włoski z cebulkami, aby zapewnić długotrwałą gładkość. Z kolei rolki masujące delikatnie stymulują skórę i redukują dyskomfort podczas depilacji.

Dla graczy

Absolutnym grudniowym hitem jest konsola SONY PlayStation Classic. Choć Mikołajki kojarzą się z bardziej skromnymi prezentami, można połączyć jej zakup z inną okazją, która ma miejsce w tym czasie. To zminiaturyzowana wersja konsoli PS One, wydana z okazji 25-lecia premiery oryginału. Zawiera 20 klasycznych tytułów, takich jak Final Fantasy VII, Jumping Flash, R4 Ridge Racer Type 4, Tekken 3 i Wild Arms. Nowa wersja będzie o 45% mniejsza od oryginału i będzie zawierała dwa klasyczne kontrolery. Warto pomyśleć o nowej grze, z której niewątpliwie ucieszy się każdy gracz. Aktualne premiery znajdziesz na tej stronie.

Całą gamę tysięcy pomysłów na świąteczne prezenty znajdziesz tutaj, w interaktywnym przewodniku po pomysłach na podarunki.

Źródło artykułu:Materiał Partnera