GwiazdyPowstanie sequel "Świata według Bundych"

Powstanie sequel "Świata według Bundych"

Powstanie sequel "Świata według Bundych"

15.09.2014 21:53, aktual.: 15.09.2014 22:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niemal dwie dekady po emisji ostatniego odcinka telewidzowie znowu będą mogli spotkać się z rodziną Bundych. Studio Sony Pictures Television rozpoczęło pracę nad kontynuacją serialu "Świat według Bundych".

Niemal dwie dekady po emisji ostatniego odcinka telewidzowie znowu będą mogli spotkać się z rodziną Bundych. Studio Sony Pictures Television rozpoczęło pracę nad kontynuacją serialu "Świat według Bundych". Głównym bohaterem nowego cyklu będzie prawdopodobnie Bud Bundy. Szczegółów na razie nie ujawniono - producenci ciągle jeszcze pracują nad koncepcją serialu.

Przypomnijmy, że sitcom "Świat według Bundych" realizowany był w latach 1987 - 1997. Zrealizowano 11 sezonów. Serial opowiadał o perypetiach Ala Bundy'ego (Ed O'Neill), jego żony Peggy (Katey Sagal) oraz dzieci - Buda (Dave Faustino) i Kelly (Christina Applegate). Nie wiadomo czy w kontynuacji zobaczymy kogokolwiek z tych aktorów.

Komedię wymyślili Ron Leavitt i Michael G. Moye. Produkcja cieszyła się ogromną popularnością wśród widzów na całym świecie. W USA zdobyła szereg nagród, w tym siedem nominacji do Złotego Globu.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)