Trwa ładowanie...
dnrplt5
Fashion Post
Moda

Prezentownik na Dzień Ojca

Dzień Ojca czai się tuż za rogiem, a wy nadal nie macie upatrzonego prezentu? Cóż, z gustami ojców bywa różnie, ponieważ powszechnie wiadomo, że ciężko w nie trafić…
Share
dnrplt5

Dzień Ojca czai się tuż za rogiem, a wy nadal nie macie upatrzonego prezentu? Cóż, z gustami ojców bywa różnie, ponieważ powszechnie wiadomo, że ciężko w nie trafić…

Istnieją jednak takie przedmioty, które niejednemu tacie powinny się spodobać bez względu na osobiste zapatrywania. Luksusowy zegarek, piękne perfumy czy przydatny gadżet w postaci na przykład torby na iPada przydadzą się każdemu, nawet najbardziej wybrednemu mężczyźnie. W razie całkowitego niepowodzenia można też zabrać tatę na dobrą kolację czy świetną sztukę w teatrze.

Jednakże wybór w sklepach online i stacjonarnych jest naprawdę duży, warto więc poświęcić chwilę na poszukiwania odpowiedniego prezentu. My podpowiadamy, gdzie i za ile taki znaleźć.

(zegarek Tissot, 1368 zł/fot. Materiał prasowy)
(spinki Komiks, 249 zł/ fot. Materiał prasowy)
(perfumy MO61, 200ml, 239 zł/ fot. Materiał prasowy)
(książka Super Salon, 179 zł/fot. Materiał prasowy)
(torba na iPAD, Mako, 190 zł/ fot. Materiał prasowy)
(perfumy Henrik Vibskov, 350 zł/ fot. Materiał prasowy)
(torba Zara, 299 zł/fot. Materiał prasowy)
(torba Czachor, 500 zł/ fot. Materiał prasowy)
(fot. Materiał prasowy)
(buty Tommy Hilfiger wzór, 589 zł/ fot. Materiał prasowy)
(książka Super Salon, 49 zł/ fot. Materiał prasowy)

* Weronika Płocha*
Filolożka fińska, absolwentka londyńskiego Central Saint Martins, dziennikarka i umysł mocno kreatywny, raczej mało ścisły. Moda to jeden z głównych obszarów jej zainteresowań - zarówno naukowo jak i zawodowo. Ma na swoim koncie prowadzenie portali modowych, współpracę z polską projektantką Justyną Chrabelską i projekty lifestyle'owe dla agencji reklamowych oraz dużych marek.

* Eleganccy mordercy, skromni policjanci*

* Letnie wyprzedaże – nasze typy z sieciówek!*

dnrplt5

Podziel się opinią

Share
dnrplt5
dnrplt5