Przebudź się w 21 dni!

Przebudź się w 21 dni!

Przebudź się w 21 dni!
Źródło zdjęć: © sukcespisanyszminka.pl
08.12.2015 11:51, aktualizacja: 01.08.2017 14:35

Twórczyni Sukcesu Pisanego Szminką tłumaczy kobietom jak odkryć siebie na nowo. Audiobook 21 DNI Przebudzenie - najnowszy projekt Olgi Kozierowskiej - miesiąc po premierze znajduje się na liście bestsellerów na audioteka.pl i zdobywa dziesiątki wspaniałych recenzji.

Twórczyni Sukcesu Pisanego Szminką tłumaczy kobietom jak odkryć siebie na nowo. Audiobook 21 DNI Przebudzenie - najnowszy projekt Olgi Kozierowskiej - miesiąc po premierze znajduje się na liście bestsellerów na audioteka.pl i zdobywa dziesiątki wspaniałych recenzji.

21 DNI Przebudzenie to pierwszy w Polsce tak osobisty audiobook. Nagrany w innowacyjnej formule. Stanowi zbiór motywacji i zadań, z pozoru błahych, jednakże mających niesamowitą moc sprawczą. Wszystkie te zadania, wykonywała sama autorka. Teraz oddaje je w ręce innych kobiet. Całość okraszona jest inspiracjami muzycznymi oraz odgłosami natury. Takiego audiobooka na rynku polskim jeszcze nie było.

„Możliwości i okazje przychodzą do nas codziennie, jednakże mamy tendencję do ich niezauważania lub zamykania się na nie.” – wyjaśnia Olga Kozierowska. Audiobook 21 Dni Przebudzenie ma na celu to zmienić.

Dzięki zadaniom zawartym w 21 DNI Przebudzenie kobiety mają szansę zmienić podejście do siebie, przyciągnąć więcej pozytywnych ludzi i zdarzeń i zauważyć możliwości, których do tej pory nie widziały. Motywacje z audiobooka są dla nich inspiracją do większej zmiany w życiu.

„To nie jest zwykły audiobook. To kurs patrzenia na świat w lepszy sposób, z dobrą energią, z wiarą w samego siebie. Ten audiobook to inwestycja w siebie. Lepsze niż spa!” – pisze Aleksandra, która zakupiła 21 DNI Przebudzenie niedługo po jego premierze.

Posłuchaj, podejmij wyzwanie i uwierz, że możesz więcej. Odnajdź w sobie energię do działania razem z Olgą Kozierowską. Audiobook 21 Dni Przebudzenie już w sprzedaży na audioteka.pl

* Kim jest Olga Kozierowska?*

To ekspertka od życiowych zmian. Ma ich za sobą wiele. Z muzyka stała się ekonomistką. Zrobiła karierę w korporacji, a następnie porzuciła bezpieczny ląd, by zrealizować swoje marzenia, po drodze wyciągając naukę z wielu porażek. Nie było łatwo, ale udało się! Dziś jest szczęśliwa, ma troje dzieci, spotkała miłość. W jej rady, sposoby na zmianę, budowanie poczucia własnej wartości i sięganie po złoto uwierzyło tysiące Polek, które biorą udział w projektach tworzonych przez Sukces Pisany Szminka. Uwierzyły, bo otrzymują sama prawdę, bez lukru i teoretycznych wywodów.

Sukces Pisany Szminką jest pierwszą w Polsce organizacją, która kompleksowo wspiera i promuje działania kobiet w obszarach nauki, kultury i biznesu. Została utworzona w 2008 roku z inicjatywy Olgi Kozierowskiej. Misją Sukces Pisanego Szminką jest inspirowanie kobiet do podejmowania odważnych działań, spełniania marzeń, nagłaśnianie ich sukcesów w mediach oraz dostarczanie fachowej wiedzy, niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego. Zapraszamy na: www.sukcespisanyszminka.pl

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)