GwiazdyRobin Wright chce dziecka z Benem Fosterem

Robin Wright chce dziecka z Benem Fosterem

Robin Wright chce dziecka z Benem Fosterem

02.07.2013 17:05, aktual.: 02.07.2013 19:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

47-letnia Robin Wright, która ma już dwójkę dorosłych dzieci, przyznała, że chciałaby jeszcze jednego potomka ze swoim nowym partnerem, aktorem Benem Fosterem.

47-letnia Robin Wright, która ma już dwójkę dorosłych dzieci, przyznała, że chciałaby jeszcze jednego potomka ze swoim nowym partnerem, aktorem Benem Fosterem. Gwiazda serialu "House of Cards", która przez 14 lat była żoną Seana Penna, Bena Fostera poznała w 2011 roku w trakcie pracy na planie filmu "Rampart". Od tego czasu para jest nierozłączna.

Jeśli wierzyć plotkom, 33-letni aktor oświadczył się Wright na początku tego roku. Od tego czasu para rozważa również zostanie rodzicami.

- Chce być znów mamą i mimo iż jej wiek zdaje się być przeszkodą, ma nadzieję, że zostanie nią w sposób naturalny - zdradza znajomy aktorki. - Jeśli udało się to 46-letniej Halle Berry, nie wie dlaczego miałoby być inaczej w jej przypadku. Niektórzy jednak uważają, że to szaleństwo, gdyż dzieciak zostanie nastolatkiem kiedy ona będzie miała ponad 60 lat. Ale Wright i Foster marzą o założeniu rodziny.
Wright ma już z Seanem Pennem dwójkę dorosłych dzieci, 22-letnią córkę Dylan oraz 19-letniego syna Hoppera.

Aktorkę w polskich kinach można zobaczyć w dramacie "Idealne matki", w którym gwiazda uwodzi młodego syna swojej najlepszej przyjaciółki.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)