Trwa ładowanie...

Rossmann: promocja -55% na całą kolorówkę

Promocja w sieci Rossmann to jedna z najbardziej wyczekiwanych akcji dla wielu kobiet. W atrakcyjnej cenie będzie można kupić podkłady, pudry, tusze i znacznie więcej.
Share
Promocja w drogeriach Rossmann rozpoczęła się 9 października i potrwa do 19 października. Tym razem w mocno obniżonych cenach można kupić produkty do makijażu.
Promocja w drogeriach Rossmann rozpoczęła się 9 października i potrwa do 19 października. Tym razem w mocno obniżonych cenach można kupić produkty do makijażu.Źródło: iStock.com
djvcgwh

Rossmann: promocja -55% - czas trwania

Promocja Rossmann obejmuje 55% zniżki na kosmetyki do makijażu. Szał zakupów kosmetyków do makijażu rozpocznie się 9 października i potrwa do 19 października. Rabat na kolorówkę może trwać krócej, jeżeli wyczerpią się zapasy w sklepowych magazynach. Promocja w sieci Rossmann to najlepsza w roku okazja do uzupełnienia braków we wszystkich kosmetyczkach, lub szansa na zdobycie ekskluzywnych produktów w atrakcyjnej cenie. Promocja obowiązuje zarówno w drogeriach stacjonarnych jak również na stronie internetowej Rossmann.

Rossmann: promocja – zasady korzystania

Zasady promocji w drogeriach Rossmann są bardzo proste. Żeby z niej skorzystać należy zakupić minimum 3 różne produkty do makijażu i być członkiem Klubu Rossmann. Aby ułatwić klientom zakupy sklepy oznaczyły specjalną etykietą półki, na których znajdują się produkty ze specjalnej oferty. Na liście kosmetyków objętych rabatem znalazły się m.in. szminki, tusze do rzęs, podkłady, pudry, korektory, paletki i wiele innych. W niższej cenie będzie można zakupić również produkty służące do pielęgnacji ust, rzęs i paznokci. Zakupy warto dobrze przemyśleć, ponieważ z oferty promocyjnej można skorzystać tylko 3 razy.

djvcgwh

Rossmann: promocja – zakupy online

Promocja -55% obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych jak również w internecie. Takie rozwiązanie ucieszy zarówno najbardziej zapracowanych, jak również tych, którzy nie lubią stać w długich kolejkach. Ciekawe jest też to, że zakupy online są łatwiejsze od tych stacjonarnych. Na stronie internetowej wystarczy kliknąć w reklamę promocji. Wówczas zostaniemy przekierowani do działu z produktami objętymi ofertą -55%. Następnie wystarczy wybierać artykuły, które nas interesują i je zamówić. Przesyłkę możemy odebrać za darmo w wybranej drogerii Rosmann lub za dodatkową opłatą zamówić dostawę kurierską wprost do naszych drzwi.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

djvcgwh

Podziel się opinią

Share
djvcgwh
djvcgwh