GwiazdyRussell Crowe odpowiada krytykom

Russell Crowe odpowiada krytykom

Russell Crowe odpowiada krytykom
Źródło zdjęć: © AFP

30.03.2014 10:46, aktual.: 30.03.2014 22:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Russell Crowe nie zostawił suchej nitki na krytykach obrazu "Noe: Wybrany przez Boga", którzy ferowali wyroki, choć nawet nie widzieli filmu.

Russell Crowe nie zostawił suchej nitki na krytykach obrazu "Noe: Wybrany przez Boga", którzy ferowali wyroki, choć nawet nie widzieli filmu. W epickim dziele Darrena Aronofsky'ego o losach biblijnego Noego Crowe wcielił się w tytułowego bohatera. Jeszcze zanim film trafił do kin, zarówno na twórców, jak i aktorów, posypały się gromy ze strony, między innymi, "obrońców religii".
- Już od ponad roku jesteśmy celem ostrych ataków ze strony ludzi podpisujących się pod opiniami, które nawet nie są oparte na filmie - tłumaczy Crowe.

- Ci ludzie od razu założyli, że film będzie beznadziejny, zły, niestosowny i obraźliwy, co moim zdaniem graniczy z głupotą. Myślę, że kiedy ci najgłośniejsi krytycy w końcu zobaczą "Noego", uświadomią sobie, jak bardzo się mylili, bo to film pełen szacunku, ale i potężny. Po wyjściu z kina człowiek się zastanawia, chce dyskutować o naszej odpowiedzialności za Ziemię, stosunku do zwierząt, duchowości. Sztuka, która tak działa na odbiorcę, jest czymś bezcennym.

Film "Noe: Wybrany przez Boga" zagości w polskich kinach już dziś, 28 marca.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także