GwiazdyRZA w hołdzie Paulowi Walkerowi

RZA w hołdzie Paulowi Walkerowi

RZA w hołdzie Paulowi Walkerowi
Źródło zdjęć: © AFP
03.12.2013 19:41, aktualizacja: 03.12.2013 21:22

RZA opublikował w sieci nagranie, które zrealizował ku pamięci tragicznie zmarłego aktora, Paula Walkera.

RZA opublikował w sieci nagranie, które zrealizował ku pamięci tragicznie zmarłego aktora, Paula Walkera. Numer nosi tytuł "Destiny Bends" i powstał w kilka godzin po tym, jak raper dowiedział się o śmierci gwiazdora serii "Szybcy i wściekli". Artyści poznali się na planie obrazu "Brick Mansions", którego premiera planowana jest na przyszły rok.
- Poświęciłem swój czas, by skomponować tę piosenkę z moim nowym przyjacielem, Willem Wellsem, który był na tyle uprzejmym, by zaśpiewać - pisze RZA.

- Dedykujemy ją Paulowi Walkerowi. Świetnemu facetowi. Mieliśmy plany, by znów pracować razem. Wydawało się, że takie będzie nasze przeznaczenie, ale przeznaczenie się zmienia ("destiny bends").

Siódma część cyklu "Szybcy i wściekli" miała trafić do kin w lipcu 2014 roku, przyszłość filmu stanęła jednak pod znakiem zapytania po śmierci Walkera, odtwórcy roli Briana O'Connera. Gwiazdor zginął 30 listopada w wypadku samochodowym. Porsche, które prowadził jego kolega, rozbiło się o drzewo, a następnie stanęło w płomieniach.

Solowy dorobek członka Wu-Tang Clanu to "Digi Snacks" z czerwca 2008 roku.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl