Salma Hayek żali się, że odkąd została mamą, nie ma zbyt wiele czasu dla siebie. Od trzech lat aktorka koncentruje się przede wszystkim na wychowaniu córki Valentiny Palomy.
- Teraz już nie mam na nic czasu - żali się Hayek.
- Życie towarzyskie mocno na tym cierpi, zdecydowanie. Każdy rodzic to potwierdzi. Jeszcze niedawno aktywnie angażowałam się w sprawy społeczne. Staram się to kontynuować, ale dziś mam rodzinę i to ona jest dla mnie najważniejsza. Czasami po prostu nie starcza czasu na realizację wszystkich planów.
W sierpniu mogliśmy podziwiać Salmę Hayek w komedii "Duże dzieci".
POLECAMY: * PIĘKNE TYLKO NA OKŁADKACH?*