Trwa ładowanie...
Megafon.pl
ridley scott
27-08-2014 21:52

Scenariusz "Blade Runner 2" już gotowy

Ridley Scott oświadczył, że scenariusz sequela jego kultowego filmu "Łowca androidów" już powstał.

Share
Scenariusz "Blade Runner 2" już gotowyŹródło: AKPA
du2jdu1

Ridley Scott oświadczył, że scenariusz sequela jego kultowego filmu "Łowca androidów" już powstał. Reżyser zajęty jest obecnie przy swoich najnowszych projektach "Exodus: Gods and Kings" oraz "The Martian", ale znalazł czas na kolejną produkcję. Scenariusz do "Blade Runner 2" jest już bowiem gotowy.
- To świetny tekst - wyjawił. - Oczywiście zakłada obecność Harrisona (Forda - przyp. red.), który mimo wielu wypadków przetrwał tyle lat - dodał reżyser.

Ridley Scott oświadczył również, że stanie za kamerą kontynuacji "Łowcy androidów" po zakończeniu zdjęć do "The Martian". Oznacza to, że nie będzie miał czasu na realizację sequela "Prometeusza", którego premierę zaplanowano na 4 marca 2016 roku.

Przypomnijmy, że prace nad drugą częścią kultowej produkcji science fiction, której podstawą była powieść Philipa K. Dicka, trwają od dłuższego czasu. Pierwszą wersję nowego scenariusza napisał Hampton Fancher, który współpracował również przy fabule pierwszego dzieła. Rok temu do zespołu dołączył Michael Green. Akcja nowego filmu ma rozgrywać się wiele dekad po wydarzeniach przedstawionych w legendarnym już obrazie.

(Megafon.pl/ma)

du2jdu1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du2jdu1
du2jdu1