Trwa ładowanie...
holderName
Megafon.pl
Ludzie

Sia chce zaśpiewać piosenkę dla Bonda

Sia liczy na to, że będzie autorką kolejnej piosenki do przygód Jamesa Bonda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sia chce zaśpiewać piosenkę dla Bonda
(WENN/NEWSPIX.PL)
holderName

Sia liczy na to, że będzie autorką kolejnej piosenki do przygód Jamesa Bonda. Wokalistka i kompozytorka swe nadzieje wyraziła na Twitterze. Artystka, która ma na koncie przeboje Rihanny, Katy Perry, Shakiry czy Beyonce już 8 lipca wyda album "1000 Forms Of Fear". Płytę promuje singel "Chandelier". Za kamerą kolejnego Bonda znów staje Sam Mendes, a scenariusz ponownie pisze John Logan.

- Moim celem jest napisanie wspaniałego filmu - oznajmił niedawno scenarzysta. - Buduję go na fundamencie "Skyfall", ale równocześnie chcę, aby był to niezależny byt. Tematy, postaci i pomysły z poprzedniej odsłony oczywiście mogą być kontynuowane, w końcu to nieprzerwany cykl. W nowym filmie na pewno usłyszycie echa "Skyfall". Dorastałem na filmach o Bondzie, ale kocham też ich literacki pierwowzór, więc w sequelu nie zabraknie elementów zaczerpniętych zarówno z tych starszych adaptacji, jak i powieści Iana Fleminga.

Premiera 24. odsłony przygód agenta 007 planowana jest na październik 2015 rok. W roli głównej wystąpi ponownie Daniel Craig.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Chiwetel Ejiofor wrogiem Bonda*

* "Bond 24" z wątkami ze "Skyfall"*

* Ralph Fiennes mógł zagrać Bonda*

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName