ycipk-2kz94s
Megafon.pl
Gwiazdy

Spider-Man mógłby kochać inaczej

Andrew Garfield chciałby, aby Spider-Man okazał się gejem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spider-Man mógłby kochać inaczej
(AFP)
ycipk-2kz94s

Andrew Garfield chciałby, aby Spider-Man okazał się gejem. Odtwórca głównej roli w serii "Niesamowity Spider-Man" ma pomysł na to, kto mógłby zagrać miłość Człowieka-Pająka, Mary Jane Watson, w którą jeszcze do niedawna miała wcielić się Shailene Woodley.
- A co jeśli Mary Jane byłaby facetem? - zastanawia się aktor. - Dlaczego nie może okazać się, że Peter Parker odkrywa własną seksualność?

- Przecież coming outy już nikogo nie szokują, dlaczego więc Peter nie może być gejem? Mary Jane miała zagrać Shailene Woodley, ale teraz szukamy kogoś innego. Ja mam już swój typ. To Michael B. Jordan, na którego punkcie mam obsesję od czasu jego występu w "Prawie ulicy". Ten chłopak ma ogromną charyzmę i talent. W tym przypadku mielibyśmy do czynienia z homoseksualizmem międzyrasowym! Niestety ta decyzja nie należy do mnie i nie jestem pewien, czy ludzie z Sony Pictures wezmą pod uwagę moje pomysły.

Na maj 2014 roku planowana jest premiera drugiej części "Niesamowitego Spider-Mana". Pierwsza część gościła w polskich kinach w lipcu 2012 roku.

ycipk-2kz94s

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Sława przeraża Andrew Garfielda*

* Nowy Spider-Man ze szczęścia zwariował*

ycipk-2kz94s

* Emma Stone chce zginąć z rąk ukochanego*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2kz94s

ycipk-2kz94s
ycipk-2kz94s