Trwa ładowanie...
Megafon.pl
andrew garfield
11-07-2013 21:21

Spider-Man mógłby kochać inaczej

Andrew Garfield chciałby, aby Spider-Man okazał się gejem.

Spider-Man mógłby kochać inaczejŹródło: AFP
d473xkv
d473xkv

Andrew Garfield chciałby, aby Spider-Man okazał się gejem. Odtwórca głównej roli w serii "Niesamowity Spider-Man" ma pomysł na to, kto mógłby zagrać miłość Człowieka-Pająka, Mary Jane Watson, w którą jeszcze do niedawna miała wcielić się Shailene Woodley.
- A co jeśli Mary Jane byłaby facetem? - zastanawia się aktor. - Dlaczego nie może okazać się, że Peter Parker odkrywa własną seksualność?

- Przecież coming outy już nikogo nie szokują, dlaczego więc Peter nie może być gejem? Mary Jane miała zagrać Shailene Woodley, ale teraz szukamy kogoś innego. Ja mam już swój typ. To Michael B. Jordan, na którego punkcie mam obsesję od czasu jego występu w "Prawie ulicy". Ten chłopak ma ogromną charyzmę i talent. W tym przypadku mielibyśmy do czynienia z homoseksualizmem międzyrasowym! Niestety ta decyzja nie należy do mnie i nie jestem pewien, czy ludzie z Sony Pictures wezmą pod uwagę moje pomysły.

Na maj 2014 roku planowana jest premiera drugiej części "Niesamowitego Spider-Mana". Pierwsza część gościła w polskich kinach w lipcu 2012 roku.

(Megafon.pl/ma)

d473xkv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d473xkv