Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
ccc
Materiał partnera
26-07-2022 15:22
Informacja prasowa: CCC

Sprandi "Take a breath" AW22

Najnowsza kampania Sprandi "Take a Breath" jest … o Tobie! O tym jak się czujesz. O tym, że masz prawo zatrzymać się na chwilę, wziąć głęboki oddech i zrelaksować się w gronie przyjaciół na świeżym powietrzu. Najlepiej aktywnie i na sportowo. Pamiętaj, że Twój najważniejszy mecz rozgrywa się w przerwie!

 Źródło: materiały partnera
d2ma85d

Marka Sprandi wkracza w kolejny sezon niezmiennie szerząc ideę troski o siebie.

Podobnie jak w poprzednich miesiącach, marka wciąż skupia się na dobrym samopoczuciu. Po błogim odpoczynku, nadszedł czas na aktywność fizyczną, wzrost endorfin i beztroską radość w gronie najbliższych.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Zatrzymaj się i weź głęboki oddech. Zatroszcz się o siebie. Powoli, świadomie, z należytą troską i uwagą. Szukaj ruchu, który sprawi Ci radość i naładuje pozytywną energią. Znajdź chwilę na aktywny odpoczynek, a marka Sprandi niech będzie Twoim najlepszym towarzyszem.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

W najnowszej kampanii Sprandi przenosi nas na kort tenisowy, by ponownie spotkać się z ulubionymi gwiazdami. Twarzami kampanii "Take a breath" zostali bohaterowie wiosennej kampanii Sprandi: idol generacji Z, aktor Finn Wolfhard, znany widzom z serialu "Stranger Things", aktor Kyle MacLachlan, odtwórca kultowej agenta Dale’a Coopera w serialu "Twin Peaks" oraz Amber Valletta - supermodelka lat 90.

Nowa kolekcja Spandi powstała, by towarzyszyć w chwilach aktywnego wypoczynku i relaksu. Zanurz się w miękkie dresy, załóż wygodne sportowe sneakersy, a sportowy zestaw uzupełnij stylowymi dodatkami. Na korcie tenisowym czy poza nim - weź głęboki oddech i postaw na wygodę w najlepszym wydaniu

Informacja prasowa: CCC
d2ma85d
d2ma85d