Trwa ładowanie...
d2r9khp

"Stealthing" uznany za przestępstwo

Niedawno pisaliśmy o tym, że coraz większą popularność zdobywa niepokojące zjawisko – mężczyźni masowo zdejmują prezerwatywy w trakcie seksu. Szokujący trend zyskał duże grono sympatyków. Okazuje się, że w Stanach Zjednoczonych w końcu nie będzie to nikomu uchodzić na sucho. „Stealthing” może zostać uznany w Stanach za przestępstwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Stealthing" uznany za przestępstwo
(Shutterstock.com, Fot: shutterstock.com)
d2r9khp

Od kiedy słowo „stealthing” (oznacza ono zdejmowanie kondoma w trakcie seksu tak, że druga osoba o tym nie wie) weszło na stałe do amerykańskich słowników, społeczeństwo zgodnie ustaliło, że nie jest to trend, a przestępstwo.

Niektóre europejskie kraje (m.in. Wielka Brytania) już dawno uznały to za przestępstwo. Stany Zjednoczone dopiero teraz o tym pomyślały. Melissa Sargent, demokratka z Wisconsin, zaproponowała projekt ustawy, który rozliczałby osoby dopuszczające się takiego czynu.

Projekt mówi o tym, że „nie ma przyzwolenia na to, aby dana osoba zdjęła prezerwatywę przed lub w trakcie stosunku płciowego, bez wiedzy i zgody drugiej osoby”.

d2r9khp

Taki projekt ustawy określi, czym tak naprawdę jest taki czyn. Do tej pory wiele osób twierdziło, że jest to gwałt, gdyż dokonywany jest bez zgody drugiej osoby.

Zobacz także:
To jeszcze stosunek czy już gwałt? Umyślnie ściągają prezerwatywę w trakcie seksu

d2r9khp

Podziel się opinią

Share

d2r9khp

d2r9khp