Trwa ładowanie...

Sukces jest kobietą

Inspirujący, błyskotliwy, a przede wszystkim skuteczny – Sukces jest kobietą to nie jest kolejny poradnik, jakich wiele, który można po prostu odłożyć na półkę. To znakomity przewodnik dla wszystkich kobiet, które pragną zmienić swoje życie na lepsze. Autorka krok po kroku tłumaczy, jak sformułować własną definicję sukcesu.
Share
Sukces jest kobietą
Źródło: GWP
dxt6xdx

Inspirujący, błyskotliwy, a przede wszystkim skuteczny – Sukces jest kobietą to nie jest kolejny poradnik, jakich wiele, który można po prostu odłożyć na półkę. To znakomity przewodnik dla wszystkich kobiet, które pragną zmienić swoje życie na lepsze. Autorka krok po kroku tłumaczy, jak sformułować własną definicję sukcesu. Pokazuje też, jak osiągnąć sukces, używając nowatorskiego modelu TWOJA MOC – tego samego, dzięki któremu zmieniło się jej życie.

Curly Martin doskonale wie, o czym pisze – dzieli się z Czytelniczkami bezcenną wiedzą, którą zdobyła w trakcie dwudziestu lat pracy na stanowisku dyrektora w światowych korporacjach. Dzięki jej konkretnym technikom i sprawdzonym strategiom Czytelniczki dowiedzą się, co zrobić, by osiągnąć zamierzony cel. Bez względu na to, czy jest nim zdobycie nowej pracy, rozpoczęcie własnego biznesu, rozwój duchowy czy wypracowanie pozytywnych relacji z ludźmi.

Sukces przyjdzie szybciej niż myślisz.

dxt6xdx

* Informacje o autorce*

Curly Martin – jedna z najbardziej cenionych mówców oraz coachów biznesowych i osobistych w Europie. Po wygranej walce ze złośliwym nowotworem piersi postanowiła założyć wiodącą dzisiaj na rynku firmę Achievement Specialists Limited oferującą różnego rodzaju szkolenia i coaching osobisty. Bestseller jej autorstwa The life coaching handbook był pierwszą na świecie książką poświęconą bezpośrednio coachom biznesowym i sprzedał się w milionach egzemplarzy.

(fot. GWP)

Recenzje:

Sukces to słowo, które nie znaczy nic, dopóki nie stworzysz własnej jego definicji. Niezależnie od tego, czym jest dla Ciebie, zanim go osiągniesz, musisz wiedzieć o sobie trzy rzeczy: gdzie jesteś, dokąd zmierzasz i w jaki sposób tam dojdziesz. Jeśli liczysz, że wystarczy „przeczytać” tę książkę, by dotrzeć do upragnionego celu, grubo się mylisz. Powinna być sprzedawana w pakiecie z długopisem, bo autorka nie spocznie, dopóki czarno na białym nie zapiszesz całej prawdy o sobie.

dxt6xdx

Elwira Piwowarska, kobieta.wp.pl

Do zalet Curly Martin należy zaliczyć umiejętność przedstawiania skomplikowanych treści w prosty, zrozumiały sposób. Spotykałem ją przy różnych okazjach i mogę szczerze powiedzieć, że sama jest dowodem skuteczności metod, o których pisze. „Sukces jest kobietą” odmieni Twoje życie.

Joe Benitez, business manager IKEA

Książkę czyta się przyjemnie, jest wolna od żargonu, ale prowokuje do myślenia i działania. To poradnik dla ludzi, którzy naprawdę chcą zmienić swoje życie. Zatem do dzieła!

Gill Fielding, The Wealth Company

dxt6xdx

Podziel się opinią

Share
dxt6xdx
dxt6xdx