Trwa ładowanie...

Sylvester Stallone: Bruce Willis jest chciwy

Sylvester Stallone zarzucił Bruce'owi Willisowi chciwość i lenistwo. Dlatego panowie nie pojawią się razem w trzeciej części "Niezniszczalnych".

Share
Sylvester Stallone: Bruce Willis jest chciwy
Źródło: AFP
dpk7tzc

Sylvester Stallone zarzucił Bruce'owi Willisowi chciwość i lenistwo. Zaledwie wczoraj aktor i reżyser poinformował, że Willis nie wystąpi w trzeciej części "Niezniszczalnych", ale za to w filmie pojawi się Harrison Ford.
- Willis wypada, wchodzi Harrison Ford - napisał Stallone na Twitterze. - Fantastyczna wiadomość. Lata na to czekałem.

Niedługo potem Stallone zamieścił kolejny post, w którym wyjaśnił swój entuzjazm.
- Chciwość i lenistwo... to najlepszy przepis na upadek kariery...

Przypomnijmy, że Willis nie cieszy się najlepszą reputacją wśród hollywoodzkich twórców. Jakiś czas temu narzekał na niego Kevin Smith, który obsadził go w swoim filmie "Fujary na tropie". Willis znany jest też z udzielania dziwacznych wywiadów, podczas których chętnie pokazuje dziennikarzom, że nie chce mu się odpowiadać na pytania i promować filmów. Jeden z takich wywiadów można obejrzeć pod tym adresem.

dpk7tzc

Premiera trzeciej odsłony "Niezniszczalnych" planowana jest na sierpień 2014 roku. Dotychczas udział w projekcie potwierdzili Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Kellan Lutz, Ronda Rousey i Victor Ortiz. Nieoficjalnie mówi się również o zaangażowaniu Jackie Chana, Wesleya Snipesa, Nicolasa Cage'a oraz Milli Jovovich.

(Megafon.pl/ma)

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
dpk7tzc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpk7tzc
dpk7tzc