ModaSzara torba XXL idealna do miasta

Szara torba XXL idealna do miasta

Szara torba XXL idealna do miasta
Źródło zdjęć: © iStock.com | guruXOOX
25.07.2017 11:19

Szara torba XXL to idealna i modna torebka miejska. Marki produkujące torebki damskie doskonale wiedzą, że poza klasyczną czernią i modnymi metalicznymi produktami, to właśnie jasne kolory typu szarość i pudrowy róż są obowiązkowe w wyborze torebki na wiosnę i lato. Kiedy rozmiar ma dla ciebie znaczenie, a nie chcesz kolejnej czarnej torebki – postaw na szarość. Wybór torebek XXL w szarościach.

Szara torba XXL

Miejskie, damskie torebki nie muszą być czarne – stawiamy na szare torby XXL na różne okazje. Szarą torebkę będziemy nosić cały rok. Jednak to latem i ciepłą, późną wiosną możemy bawić się szarością. Do łask tego sezonu wrócił też kolor nude, choć w niektórych przypadkach wypada mdło. Szarość to neutralny kolor, który dopasujemy do większości stylizacji.

Kiedy rano wychodzimy z domu, rzadko zdarza nam się nieść w torebce tyle, co po południu lub wieczorem. W ciągu dnia dokładamy kolejne rzeczy i drobiazgi, aby po południu wracać do domu niczym wielbłąd z kilkoma siatkami. Ten problem rozwiąże pojemna damska torebka w praktycznej i ładnej szarości. Ważne, aby pomieściła wszystko czego potrzebujemy, po godzinach zawsze można ją zmienić na niewielką listonoszkę lub kopertówkę.

Szara torba XXL na zakupy i do szkoły

Pojemna szara torebka pomieści niezbędne drobiazgi - od kosmetyków, przez drugie śniadanie, po narzędzia mechaniczne. Sprawdzi się tez na zakupach. Szara torba XXL na zakupy powinna mieć wygodne uchwyty, które nie mogą być zbyt cienkie. Jeśli napełnisz ją sprawunkami i stanie się ciężka, może niekomfortowo wpijać się w ramię.

Szara torba XXL do pracy

Mamy do dyspozycji szeroką ofertę oryginalnych, jak i klasycznych torebek miejskich w szarościach. W zależności od stylizacji, karnacji i nastroju, możemy wybrać jasny lub ciemny odcień. Pamiętajmy, że szarość, zwłaszcza ta stonowana, pasuje do wszystkiego i zawsze można na nią liczyć. To uniwersalny kolor, nawet jeśli całą stylizację skomponowaliśmy w zieleni lub czerwieni. Torba XXL w kolorze jasnej szarości pasuje też do jasnej karnacji, a jak wiadomo – nie każdy może liczyć latem na ciemną opaleniznę. Jasna torba XXL w szarościach jest też bardziej praktyczna od białej.

Szara torba to dobry wybór do pracy. Mieści się w zasadach dress code. Warto docenić jej pojemność i uniwersalność. Bardziej eleganckie wersje szarych torebek XXL mają dodatkowe kieszenie i przegródki, dekoracyjne elementy i suwaki. Torebkę typu maxi możemy nosić na ramię lub przez ramię.

Szara torba XXL z nadrukiem

Jeśli mamy ochotę urozmaicić naszą kolekcję torebek i nasz wybór padł na szarość – warto rozważyć szarą torebkę XXL z nadrukiem - z motywem roślinnym lub zwierzęcym. Taka torebka pasuje do dżinsów, jak i białych spodni, które są obowiązkowym elementem letniej garderoby. Kolorowy lub stonowany nadruk ożywi stylizację, może też być punktem wyjścia pod dobór dodatków i biżuterii. Można do niej dobrać koszulkę z napisem lub popularne boyfriendy.

Szara torba XXL w różnych kształtach

Duże damskie torebki w szarościach kupimy w różnych kształtach. Najwygodniejsze są te o zaokrąglonym kształcie, są po prostu wygodniejsze w codziennym użytkowaniu. Warto zwrócić uwagę na kształt i długość uchwytu torebki. Jeśli jest bardzo duża i ma pomieścić zakupy, notatki, kosmetyki i wszystko, co się tylko da, nie powinna mieć zbyt długiego paska, gdyż będzie się obijać o biodro.