Trwa ładowanie...

Szkolny przedmiot pożądania

Na pierwszym miejscu jest Hannah Montana. Bardzo popularne są także
zwierzątka. High School Musical umarł, Barbie i Myszka Miki wypadły z gry - "Metro" ocenia szkolną
wyprawkę dla pierwszoklasisty.

To co ma ona zawierać może niejednego rodzica przyprawić o zawrót głowy, a już na pewno doprowadzić
do znacznego zubożenia portfela.

Share
Szkolny przedmiot pożądania
Źródło: AFP
d3ymmwg

Na pierwszym miejscu jest Hannah Montana. Bardzo popularne są także zwierzątka. High School Musical umarł, Barbie i Myszka Miki wypadły z gry - "Metro" ocenia szkolną wyprawkę dla pierwszoklasisty. To co ma ona zawierać może niejednego rodzica przyprawić o zawrót głowy, a już na pewno doprowadzić do znacznego zubożenia portfela.

Najdroższa wyprawka, jaką skompletowało "Metro", razem z plecakiem, workiem, a nawet chlebakiem kosztowała 800 zł, najtańsza, bez plecaka i worka - 42 złote.

Co klienci najchętniej wybierają w tym sezonie? Wśród chłopców tradycyjnie modne są gadżety ze sportowymi nadrukami, drużynami piłkarskimi i koszykarskimi. Popularne modele to: Manchester United czy Umbro. Młodsi chłopcy wybierają Spider-Mana, Bakugana, BenTena, Gormiti czy Autka.

d3ymmwg

Dziewczynki nie zadowalają się zaś bohaterami z bajek, ale filmów i seriali. Na pierwszym miejscu jest Hannah Montana. Bardzo popularne są także zwierzątka.

W tym roku po prostu nie wypada nie mieć chociaż jednej rzeczy z przystojniakiem Pattinsonem - wampirem ze "Zmierzchu", a z Hannah Montaną chodzi się nawet do przedszkola.

Niestety koszty wyprawki rosną wraz z obecnością ulubionych bohaterów, choćby na okładce. (PAP)

d3ymmwg

Podziel się opinią

Share
d3ymmwg
d3ymmwg