Trwa ładowanie...
dx7dn9r

Szkolny przedmiot pożądania

Na pierwszym miejscu jest Hannah Montana. Bardzo popularne są także
zwierzątka. High School Musical umarł, Barbie i Myszka Miki wypadły z gry - "Metro" ocenia szkolną
wyprawkę dla pierwszoklasisty.
To co ma ona zawierać może niejednego rodzica przyprawić o zawrót głowy, a już na pewno doprowadzić
do znacznego zubożenia portfela.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szkolny przedmiot pożądania
(AFP)
dx7dn9r

Na pierwszym miejscu jest Hannah Montana. Bardzo popularne są także zwierzątka. High School Musical umarł, Barbie i Myszka Miki wypadły z gry - "Metro" ocenia szkolną wyprawkę dla pierwszoklasisty. To co ma ona zawierać może niejednego rodzica przyprawić o zawrót głowy, a już na pewno doprowadzić do znacznego zubożenia portfela.

Najdroższa wyprawka, jaką skompletowało "Metro", razem z plecakiem, workiem, a nawet chlebakiem kosztowała 800 zł, najtańsza, bez plecaka i worka - 42 złote.

Co klienci najchętniej wybierają w tym sezonie? Wśród chłopców tradycyjnie modne są gadżety ze sportowymi nadrukami, drużynami piłkarskimi i koszykarskimi. Popularne modele to: Manchester United czy Umbro. Młodsi chłopcy wybierają Spider-Mana, Bakugana, BenTena, Gormiti czy Autka.

dx7dn9r

Dziewczynki nie zadowalają się zaś bohaterami z bajek, ale filmów i seriali. Na pierwszym miejscu jest Hannah Montana. Bardzo popularne są także zwierzątka.

W tym roku po prostu nie wypada nie mieć chociaż jednej rzeczy z przystojniakiem Pattinsonem - wampirem ze "Zmierzchu", a z Hannah Montaną chodzi się nawet do przedszkola.

Niestety koszty wyprawki rosną wraz z obecnością ulubionych bohaterów, choćby na okładce. (PAP)

POLECAMY: * 15. URODZINY WIRTUALNEJ POLSKI! GWIAZDY SKŁADAJĄ NAM ŻYCZENIA*

dx7dn9r

Podziel się opinią

Share

dx7dn9r

dx7dn9r