Trwa ładowanie...
d3zz78t
Materiał Partnera
Ludzie

Targi Mody Poznań, 5-6.03.2019 r.

Jeśli szukasz oryginalnych kolekcji odzieży do swojego sklepu, jesteś fanem polskich projektantów
i producentów, poszukujesz inspiracji i podążasz za trendami, nie może Ciebie zabraknąć na Targach Mody Poznań, które stanowią najważniejsze wydarzenie biznesowe dla branży mody w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Targi Mody Poznań, 5-6.03.2019 r.
(Materiały prasowe)
d3zz78t

Targi Mody Poznań to wydarzenie o zasięgu międzynarodowym i kontraktacyjnym charakterze, na których prezentowane są pełne kolekcje odzieży, począwszy od spodni, koszul, sukienek, płaszczy przez obuwie, paski, torebki, kapelusze, a skończywszy na skarpetkach i biżuterii.

Gdy zapytano Polaków, jakie są najważniejsze cechy ubrania, to 60 % z nich wskazało na wygodę, jakość materiału i schludność. Te trzy cechy odzieży, nierozerwalnie wiążą się z wyrobami prezentowanymi podczas Targów Mody Poznań przez zgromadzonych z różnych stron świata wystawców. Producenci i dystrybutorzy podczas najbliższej edycji targów zaprezentują na terenie Targów Poznańskich trendy na sezon wiosna-lato 2019 oraz jesień-zima 2019/2020. Odwiedzający zaś przedsiębiorcy i projektanci, podczas dwóch dni targowych podejmą decyzję, co się znajdzie na wieszakach i półkach sklepowych w najbliższym czasie.

   Materiały prasowe

Czego można się, zatem spodziewać? Wielobarwnych strojów, nasyconych kolorów, printów, jeansów, ale także naturalnych beży i zwiewnych materiałów. Niski obcas, kolorowe sznurówki, torebki przepasane na biodrach, biżuteria z dodatkiem kryształu, to i wiele innych będzie królowało w nadchodzącym sezonie. Klasyka będzie się przeplatać z egzotyką a moda codzienna z ekstrawagancją.

d3zz78t

A co poza ekspozycją?

Kongres fachowców „Internet w modzie, moda w internecie”
5.03.2019 r. 9.00 – 13.00, Sala Ziemi

Pierwszego dnia targów odbędzie się spotkanie, podczas którego porozmawiamy o przyszłość branży mody warunkowanej nowymi technologiami, w której e i m-commerce oraz media społecznościowe, wymuszają zmianę podejścia i koncepcji biznesowej. W jednym miejscu i czasie spotkacie Państwo przedstawicieli szeroko pojętej branży mody m.in.: przedstawicieli uczelni artystycznej, instytucji kultury i sztuki, prawników, dziennikarzy modowych, reprezentanta jednej z najbardziej popularnych w Polsce wirtualnej galerii handlowej, eksperta ds. realizacji kompleksowych kampanii e-mail, SMS i mobile push oraz właścicielkę showroom, unikalnego miejsca, dostarczającego najnowsze kolekcje od wielu marek. Tematy, jakie zostaną podjęte przez naszych gości to m.in.:

- Kształcenie projektantów, a rzeczywistość biznesowa. Jak polskie uczelnie przygotowują studentów do funkcjonowania w branży mody.
- Rola instytucji w promowaniu mody i przemysłu odzieżowego. Miejsce, jako forma promocji.
- Rola mediów internetowych i społecznościowych w kreowaniu popytu na marki modowe
i lansowaniu trendów.
- M-commers, czyli innowacyjne rozwiązania w sprzedaży internetowej.
- Jak za pośrednictwem mailingu, SMS i powiadomień push budować świadomość klientów wokół marki? Skuteczne kampanie w branży modowej.
- Organizacja targów, jako skuteczne narzędzie marketingowe i ich znaczenie dla rozwoju marki odzieżowej.
- Showroom, jako pośrednik między firmą odzieżową, butikiem, internetem, a „Kowalskim”.
- Moda w internecie a prawo – szanse i zagrożenia.

   Materiały prasowe

Gala Polskiej Mody oraz pokazy handlowe

Nieodzowną częścią targów są pokazy najnowszych kolekcji odzieży. Pierwszego dnia, podczas wieczornej gali, przy akompaniamencie Anny Karwan zaprezentujemy trendy na wiosna-lato 2019 oraz jesień-zima 2019/2020 lansowane przez polskich producentów. Wydarzenie uświetni finałowy pokaz sukni ślubnych autorstwa Agnieszki Światły. Drugiego dnia z kolei, na wybiegu podczas pokazów handlowych, pojawią się modele i modelki prezentujący najnowsze kolekcje wystawców. Zobaczymy także projekty studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Uniwersytetu Technologiczno - Humanistycznego w Radomiu.

   Materiały prasowe

Moda oczami stylistek z Poznania

Poszukiwanie własnego stylu może być inspirujące. Podczas spotkania z Martą Rasch i Katarzyną Karolczak poznacie sztuczki i sekrety profesjonalistek. Dowiecie się jak dobrać odpowiedni strój do sylwetki, jak wyeksponować zalety i ukryć mankamenty figury oraz jakie kolory są najlepsze dla danego typu urody. Podczas konsultacji i wspólnych dyskusji zostaniecie wprowadzeni w tajniki mody i piękna, a codzienne stylizacje i tworzenie zestawów ubrań nigdy więcej nie sprawi Wam problemów. Spotkanie z dziewczynami, to także szansa dla Was na zdobycie cennych nagród.
Bilet na Targi Mody Poznań dla osób związanych z branżą mody jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji on-line.

Więcej informacji na: www.targimodypoznan.pl

Zapraszamy!
5-6.03.2019 r.

   Materiały prasowe
d3zz78t

Podziel się opinią

Share

d3zz78t

d3zz78t