Trwa ładowanie...
d2m1h6t
Materiał Partnera
Moda

Targi Mody Poznań, 5-6.03.2019 r.

Jeśli szukasz oryginalnych kolekcji odzieży do swojego sklepu, jesteś fanem polskich projektantów
i producentów, poszukujesz inspiracji i podążasz za trendami, nie może Ciebie zabraknąć na Targach Mody Poznań, które stanowią najważniejsze wydarzenie biznesowe dla branży mody w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Targi Mody Poznań, 5-6.03.2019 r.
(Materiały prasowe)
d2m1h6t

Targi Mody Poznań to wydarzenie o zasięgu międzynarodowym i kontraktacyjnym charakterze, na których prezentowane są pełne kolekcje odzieży, począwszy od spodni, koszul, sukienek, płaszczy przez obuwie, paski, torebki, kapelusze, a skończywszy na skarpetkach i biżuterii.

Gdy zapytano Polaków, jakie są najważniejsze cechy ubrania, to 60 % z nich wskazało na wygodę, jakość materiału i schludność. Te trzy cechy odzieży, nierozerwalnie wiążą się z wyrobami prezentowanymi podczas Targów Mody Poznań przez zgromadzonych z różnych stron świata wystawców. Producenci i dystrybutorzy podczas najbliższej edycji targów zaprezentują na terenie Targów Poznańskich trendy na sezon wiosna-lato 2019 oraz jesień-zima 2019/2020. Odwiedzający zaś przedsiębiorcy i projektanci, podczas dwóch dni targowych podejmą decyzję, co się znajdzie na wieszakach i półkach sklepowych w najbliższym czasie.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Czego można się, zatem spodziewać? Wielobarwnych strojów, nasyconych kolorów, printów, jeansów, ale także naturalnych beży i zwiewnych materiałów. Niski obcas, kolorowe sznurówki, torebki przepasane na biodrach, biżuteria z dodatkiem kryształu, to i wiele innych będzie królowało w nadchodzącym sezonie. Klasyka będzie się przeplatać z egzotyką a moda codzienna z ekstrawagancją.

d2m1h6t

A co poza ekspozycją?

Kongres fachowców „Internet w modzie, moda w internecie”
5.03.2019 r. 9.00 – 13.00, Sala Ziemi

Pierwszego dnia targów odbędzie się spotkanie, podczas którego porozmawiamy o przyszłość branży mody warunkowanej nowymi technologiami, w której e i m-commerce oraz media społecznościowe, wymuszają zmianę podejścia i koncepcji biznesowej. W jednym miejscu i czasie spotkacie Państwo przedstawicieli szeroko pojętej branży mody m.in.: przedstawicieli uczelni artystycznej, instytucji kultury i sztuki, prawników, dziennikarzy modowych, reprezentanta jednej z najbardziej popularnych w Polsce wirtualnej galerii handlowej, eksperta ds. realizacji kompleksowych kampanii e-mail, SMS i mobile push oraz właścicielkę showroom, unikalnego miejsca, dostarczającego najnowsze kolekcje od wielu marek. Tematy, jakie zostaną podjęte przez naszych gości to m.in.:

- Kształcenie projektantów, a rzeczywistość biznesowa. Jak polskie uczelnie przygotowują studentów do funkcjonowania w branży mody.
- Rola instytucji w promowaniu mody i przemysłu odzieżowego. Miejsce, jako forma promocji.
- Rola mediów internetowych i społecznościowych w kreowaniu popytu na marki modowe
i lansowaniu trendów.
- M-commers, czyli innowacyjne rozwiązania w sprzedaży internetowej.
- Jak za pośrednictwem mailingu, SMS i powiadomień push budować świadomość klientów wokół marki? Skuteczne kampanie w branży modowej.
- Organizacja targów, jako skuteczne narzędzie marketingowe i ich znaczenie dla rozwoju marki odzieżowej.
- Showroom, jako pośrednik między firmą odzieżową, butikiem, internetem, a „Kowalskim”.
- Moda w internecie a prawo – szanse i zagrożenia.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Gala Polskiej Mody oraz pokazy handlowe

Nieodzowną częścią targów są pokazy najnowszych kolekcji odzieży. Pierwszego dnia, podczas wieczornej gali, przy akompaniamencie Anny Karwan zaprezentujemy trendy na wiosna-lato 2019 oraz jesień-zima 2019/2020 lansowane przez polskich producentów. Wydarzenie uświetni finałowy pokaz sukni ślubnych autorstwa Agnieszki Światły. Drugiego dnia z kolei, na wybiegu podczas pokazów handlowych, pojawią się modele i modelki prezentujący najnowsze kolekcje wystawców. Zobaczymy także projekty studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Uniwersytetu Technologiczno - Humanistycznego w Radomiu.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Moda oczami stylistek z Poznania

Poszukiwanie własnego stylu może być inspirujące. Podczas spotkania z Martą Rasch i Katarzyną Karolczak poznacie sztuczki i sekrety profesjonalistek. Dowiecie się jak dobrać odpowiedni strój do sylwetki, jak wyeksponować zalety i ukryć mankamenty figury oraz jakie kolory są najlepsze dla danego typu urody. Podczas konsultacji i wspólnych dyskusji zostaniecie wprowadzeni w tajniki mody i piękna, a codzienne stylizacje i tworzenie zestawów ubrań nigdy więcej nie sprawi Wam problemów. Spotkanie z dziewczynami, to także szansa dla Was na zdobycie cennych nagród.
Bilet na Targi Mody Poznań dla osób związanych z branżą mody jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji on-line.

d2m1h6t

Więcej informacji na: www.targimodypoznan.pl

Zapraszamy!
5-6.03.2019 r.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d2m1h6t

Podziel się opinią

Share
d2m1h6t
d2m1h6t