UrodaTeoria Naturalnego Piękna Włosa

Teoria Naturalnego Piękna Włosa

Teoria Naturalnego Piękna Włosa
Źródło zdjęć: © WP.PL

05.04.2012 14:59, aktual.: 06.04.2012 17:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czyżbyś była jedną z tych kobiet, które obojętnie przechodzą obok reklam farb do włosów obawiając się eksperymentowania ze swoim wizerunkiem? Czyżbyś broniła się uparcie przed namowami fryzjera odnośnie zmiany koloru i dostawała gęsiej skórki na myśl, że mogłabyś się później nie poznać w lustrze?

Czyżbyś była jedną z tych kobiet, które obojętnie przechodzą obok reklam farb do włosów obawiając się eksperymentowania ze swoim wizerunkiem? Czyżbyś broniła się uparcie przed namowami fryzjera odnośnie zmiany koloru i dostawała gęsiej skórki na myśl, że mogłabyś się później nie poznać w lustrze?

Uspokajamy – to nie jest żadna „włoso-fobia” , ale raczej Teoria Naturalnego Piękna Włosa (w skrócie TNPW), której ty jesteś wyznawczynią. To najstarsza teoria w dziejach ludzkości. Jej głównym założeniem jest silne przywiązanie do swojego naturalnego wizerunku i przekonanie, że bez ingerencji w naturę włosa można zachwycać jego wspaniałym wyglądem. Wyznawczynie Teorii Naturalnego Piękna Włosa nie wymagają na szczęście terapii psychologicznej, jednakże powinny być pod stałą opieką innego specjalisty. Tak, tak moja droga. Tylko specjalista od koloryzacji włosów, potocznie zwany fryzjerem, umożliwi ci prawidłowe wypełnianie 5 przykazań TNPW.

Czym są przykazania Teorii Naturalnego Piękna Włosów?

 • Po pierwsze włosom nie szkodzić,
  • Po drugie nie stosować na włosy radykalnych rozwiązań, które mogą grozić odrostami,
  • Po trzecie dbać o włosy i je pielęgnować,
  • Po czwarte podkreślać włosów piękno,
  • Po piąte dzięki włosom wyrazić własną osobowość.

Specjalista - fryzjer to jedyna osoba, która może ci pomóc w zgłębianiu tajników TNPW i zagwarantuje, że terapia przyniesie oczekiwane efekty. Metodą stosowaną przez fryzjerów u kobiet, które zachowują swój pierwszy naturalny kolor włosów, jest innowacyjna koloryzacja ton w ton DIA L’Oréal Professionnel. Nie powinnaś się jej obawiać, bo ma ona w sobie właściwości pielęgnacyjne dla twoich włosów, a przede wszystkim podkreśla twój naturalny kolor, wydobywając z niego to, co najlepsze.

W zależności od rodzaju twoich włosów, fryzjer na początku wizyty w salonie oceni kondycję twoich włosów i dopiero wtedy ustali odpowiedni rodzaj koloryzacji dobierając pasujący odcień. Cała usługa potrwa maksimum 20 minut. Koloryzacja ton w ton DIA L’Oréal Professionnel już po tym krótkim czasie pozwoli ci wypełnić wszystkie 5 przykazań Teorii Naturalnego Piękna Włosów. Bo ona:

 1. Nie szkodzi włosom, bo nie zawiera amoniaku.
  1. Nie zmienia znacznie naturalnego koloru włosów, więc nie ma ryzyka pojawienia się widocznego odrostu.
  2. Stosowana w koloryzacji formuła DIA pielęgnuje i daje efekt wygładzonej powierzchni włosa, wzmacniając go i chroniąc.
  3. Wydobywa z włosów ich naturalne piękno, podkreśla ich intensywny kolor, czyniąc go atrakcyjniejszym. Nasyca, pogłębia i zapewnia ultra błyszczące włosy.
  4. Zachowując naturalny kolor włosów i czyniąc go bardziej wyrazistym, podnosi atrakcyjność całego wizerunku, który pozostaje spójny z osobowością.

By terapia Teorii Naturalnego Piękna Włosa była skuteczna i trwała, możesz powtarzać ją wtedy kiedy masz na to ochotę, nawet co kilka tygodni. Z każdą wizytą w salonie fryzjerskim twoje obawy dotyczące koloryzacji będą maleć, aż do całkowitego pozbycia się uprzedzeń. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z koloryzacją w zgodzie z naturą, już dziś zapisz się do salonu fryzjerskiego na wizytę i poproś o koloryzację DIA L’Oréal Professionnel. Adres najbliższego salonu fryzjerskiego znajdziesz na stronie: http://www.salonexpert.pl/WyszukiwarkaSalonow.aspx

Komentarz eksperta:

Włosom niefarbowanym koloryzacja ton w ton DIA L’Oréal Professionnel nadaje błyszczące i świetliste refleksy, odświeżając naturalny kolor. Farbuje nadając włosom miękkość. Kolor i formułę dobieramy w zależności od kondycji włosów i tego, jaki odcień chcemy uzyskać. Koloryzacja DIA pozwala podkreślić naturalne piękno włosa i uniknąć widocznych odrostów. Ta koloryzacja to niezobowiązująca przygoda z kolorem, idealna dla osób ceniących naturalność.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także