GwiazdyTom Cruise ma nową dziewczynę!

Tom Cruise ma nową dziewczynę!

Tom Cruise ma nową dziewczynę!
Źródło zdjęć: © WENN/NEWSPIX.PL
27.11.2013 17:54, aktualizacja: 27.11.2013 19:33

Po rozstaniu z Katie Holmes Tom Cruise przez długi czas nie spotykał się z żadną kobietą. Teraz wszystko wskazuje na to, że aktor znalazł nową bratnią duszę.

Po rozstaniu z Katie Holmes Tom Cruise przez długi czas nie spotykał się z żadną kobietą. Teraz wszystko wskazuje na to, że aktor znalazł nową bratnią duszę. Wybranką 51-letniego Cruise'a jest 33-letnia Laura Prepon, gwiazda seriali "Różowe lata 70-te" i "Orange Is the New Black". Nowa para zna się już od kilku lat - oboje należą do ruchu scjentologicznego i mają wspólnych przyjaciół. Cruise'a i Prepon widziano niedawno na romantycznej kolacji w hotelu Manor w Los Angeles.

- Tom zna Laurę od paru lat, bo oboje są scjentologami, należą do tego samego kręgu i mają wspólnych znajomych, m.in. Johna Travoltę i Kelly Preston - zdradził informator pisma "Grazia". - Kiedy Tom zobaczył Laurę w serialu "Orange Is the New Black", uległ jej czarowi. Zafascynowała go. Nie czekał więc długo i zaprosił ją na randkę. Od tamtego czasu regularnie się spotykają i spędzają razem mnóstwo czasu. Tom nie był tak szczęśliwy od czasu rozwodu z Katie.

Toma Cruise'a mogliśmy podziwiać ostatnio w filmie "Niepamięć". Laura Prepon występuje we wspomnianym serialu "Orange Is the New Black".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl