Ubrały się tak samo!

Taka sytuacja to największy koszmar każdej gwiazdy. Założyć kreację, którą później nosi koleżanka po fachu. Takie "klony" od razu znajdują się na celowniku i są porównywane. Oto wpadki polskich gwiazd.

1 z 8Kinga Rusin

Obraz
© AKPA

Taka sytuacja to największy koszmar każdej gwiazdy. Założyć kreację, którą później nosi koleżanka po fachu. Takie "klony" od razu znajdują się na celowniku i są porównywane. Oto wpadki polskich gwiazd.

Tę suknię projektu Łukasza Jemioła Kinga Rusin miała na sobie na planie programu "You Can Dance". Talię podkreśliła czarnym paskiem. Dziennikarka i prezenterka prezentowała się dobrze.

Okazało się, że Rusin nie była pierwszą celebrytką, której przypadła do gustu ta suknia...

(kg)/(pho)

2 z 8Urszula Grabowska

Obraz
© AKPA

Urszula Grabowska również postawiła na młodego projektanta. Aktorka zaprezentowała się w sukni sygnowanej przez Łukasza Jemioła na gali z okazji rozdania nagród filmowych Orły.

Aktorka nie wzbogaciła sukni z motywem wybuchających fajerwerków żadnymi dodatkami.
Która z pań prezentuje się bardziej stylowo i kobieco?

3 z 8Anna Przybylska

Obraz
© AKPA

Spódnica w wersji maxi zdobyła serca kobiet. Anna Przybylska wybrała bladoróżową kreację, którą zestawiła z mieniącą się bluzką i żakietem.
Niestety na taki sam pomysł wpadła jej koleżanka po fachu.

4 z 8Marta Żmuda - Trzebiatowska

Obraz
© AKPA

Marta Żmuda - Trzebiatowska ma na sobie taką samą spódnicę, jednak wygląda korzystniej niż Anna Przybylska. A to za sprawą połyskliwego topu, który wybrała.

Żmuda prezentuje się kobieco i modnie. Nie "przekombinowała" tej stylizacji.

5 z 8Weronika Marczuk

Obraz
© AKPA

Weronika Marczuk i Klaudia Halejcio pojawiły się w identycznych tunikach. Na szczęście nie na tej samej imprezie.

Marczuk potraktowała tę kreację jak sukienkę mini. Celebrytka chętnie eksponuje swoje atuty - szczupłą sylwetkę i zgrabne nogi.

6 z 8Klaudia Halejcio

Obraz
© AKPA

Klaudia Halejcio postawiła na bardziej zachowawczą wersję i zestawiła złotą tunikę ze skórzanymi spodniami.

Czyja stylizacja jest strzałem w dziesiątkę?
Która z pań jest bardziej seksowna?

7 z 8Marta Żmuda - Trzebiatowska

Obraz
© AKPA

Te panie pojawiają się w naszym zestawieniu po raz drugi. Tym razem Marta Żmuda - Trzebiatowska postawiła na stylizację, która przypadła do gustu również Kindze Rusin.

Jako pierwsza ten zestaw miała na sobie Żmuda - Trzebiatowska.
Trzeba przyznać, że w długiej spódnicy, t-shircie z nadrukiem i ramonesce wyglądała świetnie.

8 z 8Kinga Rusin

Obraz
© AKPA

Tak, to ten sam strój, zmieniła się tylko "modelka". Oto Kinga Rusin na prezentacji uczestników nowej edycji programu "You Can Dance".

Która z nich wygląda lepiej w tym młodzieżowym zestawie? Trzeba przyznać, że wybór jest naprawdę trudny...

(kg)/(pho)

Wybrane dla Ciebie