UrodaFryzuryJak zrobić loki w domu?

Jak zrobić loki w domu?

Jak zrobić loki w domu?
Damiesa
23.04.2011 23:20, aktualizacja: 24.04.2011 01:20

Chcesz podczas Świąt Wielkanocnych wyglądać zjawiskowo i z klasą? To uczesanie jest zatem dla Ciebie! Burza loków nada Ci niecodziennego wyglądu i pozwoli poczuć się bardzo kobieco. Taka odmiana „od święta” na pewno mile zaskoczy także gości.

Chcesz podczas Świąt Wielkanocnych wyglądać zjawiskowo i z klasą? To uczesanie jest zatem dla Ciebie! Burza loków nada Ci niecodziennego wyglądu i pozwoli poczuć się bardzo kobieco. Taka odmiana „od święta” na pewno mile zaskoczy także gości. Jak zrobić loki?

Po pierwsze, tuż po umyciu włosów należy wetrzeć w nie utrwalającą piankę. Pozwoli ona dodać fryzurze objętości, a także utrzyma skręt kosmyków na dłużej. Przed przystąpieniem do modelowania, należy podzielić włosy na części, a stylizację rozpocząć od tyłu głowy, separując najbardziej wewnętrzną warstwę. Gdybyśmy bowiem zaczęły całą procedurę w odwrotnej kolejności, loki zaczęłyby prostować się pod swoim ciężarem i cała praca poszłaby na marne. Każdą partię włosów po zakręceniu utrwalamy lakierem.

Ostatnią warstwą, którą się zajmiemy będzie ta zewnętrza. Warto poświęcić jej dłuższą chwilę, bo jest najbardziej wyeksponowana. Całość fryzury utrwalamy lakierem.

Pamiętajmy o tym, by nie rozczesywać włosów. Wystarczy je jedynie lekko roztrzepać palcami i gotowe!

Taką fryzurę można spiąć w luźny kok, kitkę bądź pozostawić włosy rozpuszczone. Równie pięknie będą wyglądać z ozdobnymi spinkami.

Polecam!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także