Trwa ładowanie...

Urodzi dwunastoraczki!

Kobieta z Tunezji spodziewa się 12 dzieci - sześciu dziewczynek i sześciu chłopców! Prawdopodobnie to światowa rekordzistka.

Share
Urodzi dwunastoraczki!Źródło: sxc.hu
d4dolqy

Mieszkanka Tunezji jest w ciąży. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że spodziewa się dwanaściorga dzieci - sześciu dziewczynek i sześciu chłopców.

"Na początku myśleliśmy, że urodzą się bliźnięta, ale gdy informowano nas o coraz większej liczbie płodów, cieszyliśmy się coraz bardziej" - powiedział brytyjskiej gazecie "The Sun" ojciec 12 dzieci. Przyszli rodzice planowali naturalny poród, ale lekarze stwierdzili, że to niemożliwe. Kobieta znajduje się pod obserwacją zaskoczonych lekarzy. Doktor Mark Hamilton z Brytyjskiego Towarzystwa ds. Płodności przyznał, że tak mnoga ciąża to coś niesamowitego.

Przedstawiciele tunezyjskiego rządu zadeklarowali pomoc matce.

d4dolqy

Tytuł najsłynniejszej ciężarnej należy jednak do Nadyi Suleyman ze Stanów Zjednoczonych. Urodziła 8 dzieci poczętych metodą in vitro, stąd jej przydomek "Octomama". Suleyman ma w sumie 14 dzieci - wszystkie dzięki in vitro. "Octomama" wzbudzała dodatkowe kontrowersje, ponieważ uroiła sobie, że jest Angeliną Jolie. Część domowego budżetu przeznaczyła na operacje plastyczne. Chciała upodobnić się do pięknej aktorki.

Po raz ostatni ośmioraczki urodziły się w USA w 1998 roku. Po kilku dniach jedno dziecko zmarło.

Obywatelka Tunezji spodziewająca się 12 dzieci, to prawdopodobnie światowa rekordzistka.

d4dolqy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dolqy
d4dolqy