GwiazdyWALENTYNKI? NIE DAJ SIĘ RUTYNIE!

WALENTYNKI? NIE DAJ SIĘ RUTYNIE!

WALENTYNKI? NIE DAJ SIĘ RUTYNIE!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.02.2020 12:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

14 lutego zakochani starają się w szczególny sposób celebrować swój związek. Może być to świetna okazja by obdarować się prezentami lub spędzić czas w wyjątkowy sposób. Ciekawym rozwiązaniem jest jednak połączenie pięknie zapakowanego prezentu z pakietem wspólnych przeżyć i głębokich rozmów.

Brzmi intrygująco, prawda?

Taka właśnie jest GRA WSTĘPNA (www.akcjarelacja.pl), której wyjątkowe pudełko nada smaku temu co dopiero czeka nas po otwarciu!

Obraz
© Materiały prasowe

GRA WSTĘPNA (www.akcjarelacja.pl) to dobry czas dla dwojga – okazja poznania się w nieoczywistych aspektach i budowania dobrej, przyjaznej, głębokiej więzi. Zawiera proste, różnorodne, czasem zaskakujące propozycje spędzenia czasu we dwoje, które nie pozwolą nam się ze sobą nudzić. Zabawne i ciekawe zagadki pomagają sprawdzić wzajemną znajomość i gwarantują dobrą zabawę. A niezwykle szeroki wachlarz tematów proponowanych do podjęcia w rozmowach w toku gry, umożliwi zagłębienie się w ważnych temach, które pomagają budować naprawdę mocny i szczęśliwy związek.

Właśnie w Walentynki GRA WSTĘPNA ma swoją premierę! Na: https://wspieram.to/grawstepna gdzie można ją nabyć w przedsprzedaży, korzystając z wyjątkowych rabatów!

Obraz
© Materiały prasowe

Parom, które testowały GRĘ WSTĘPNĄ towarzyszyło morze emocji. I śmiech i wszuszenie, a nawet złość… Co ciekawe w grę można zagrać z parą przyjaciół i dobrze się bawić w ich gronie.

Podczas rozgrywek testerskich okazało się, że GRA WSTĘPNA ich zaskoczyła!! Zresztą zobacz sam:

Pozwól zaskoczyć się i Ty!

Źródło artykułu:Materiał Partnera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także