Trwa ładowanie...
dqdtp21
Materiał Partnera
Gwiazdy

WALENTYNKI? NIE DAJ SIĘ RUTYNIE!

14 lutego zakochani starają się w szczególny sposób celebrować swój związek. Może być to świetna okazja by obdarować się prezentami lub spędzić czas w wyjątkowy sposób. Ciekawym rozwiązaniem jest jednak połączenie pięknie zapakowanego prezentu z pakietem wspólnych przeżyć i głębokich rozmów.
Podziel się
WALENTYNKI? NIE DAJ SIĘ RUTYNIE!
(Materiały prasowe)
dqdtp21

Brzmi intrygująco, prawda?

Taka właśnie jest GRA WSTĘPNA (www.akcjarelacja.pl), której wyjątkowe pudełko nada smaku temu co dopiero czeka nas po otwarciu!

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

GRA WSTĘPNA (www.akcjarelacja.pl) to dobry czas dla dwojga – okazja poznania się w nieoczywistych aspektach i budowania dobrej, przyjaznej, głębokiej więzi. Zawiera proste, różnorodne, czasem zaskakujące propozycje spędzenia czasu we dwoje, które nie pozwolą nam się ze sobą nudzić. Zabawne i ciekawe zagadki pomagają sprawdzić wzajemną znajomość i gwarantują dobrą zabawę. A niezwykle szeroki wachlarz tematów proponowanych do podjęcia w rozmowach w toku gry, umożliwi zagłębienie się w ważnych temach, które pomagają budować naprawdę mocny i szczęśliwy związek.

dqdtp21

Właśnie w Walentynki GRA WSTĘPNA ma swoją premierę! Na: https://wspieram.to/grawstepna gdzie można ją nabyć w przedsprzedaży, korzystając z wyjątkowych rabatów!

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Parom, które testowały GRĘ WSTĘPNĄ towarzyszyło morze emocji. I śmiech i wszuszenie, a nawet złość… Co ciekawe w grę można zagrać z parą przyjaciół i dobrze się bawić w ich gronie.

Podczas rozgrywek testerskich okazało się, że GRA WSTĘPNA ich zaskoczyła!! Zresztą zobacz sam:

Pozwól zaskoczyć się i Ty!

dqdtp21

Podziel się opinią

Share
dqdtp21
dqdtp21