Trwa ładowanie...
d1x4u0t
Megafon.pl
Gwiazdy

Warner Bros. nie chce Ryana Goslinga

Słaby canneński odbiór "Lost River", debiutu reżyserskiego Ryana Goslinga, spowodował, że z dystrybucji filmu chce wycofać się studio Warner Bros.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warner Bros. nie chce Ryana Goslinga
(AFP)
d1x4u0t

Słaby canneński odbiór "Lost River", debiutu reżyserskiego Ryana Goslinga, spowodował, że z dystrybucji filmu chce wycofać się studio Warner Bros. Studio, które najczęściej zajmuje się o wiele większymi produkcjami, chciało zrobić wyjątek dla uwielbianego na świecie gwiazdora. Teraz jednak bardziej prawdopodobne jest, że pozbędzie się filmu i prawa do jego rozpowszechniania sprzeda jakiemuś niezależnemu dystrybutorowi.

Konkretne decyzje jeszcze nie zapadły, rozmowy jednak trwają. Wszystko to z powodu negatywnego odbioru "Lost River" w Cannes.

Konsternacja krytyki po premierowym pokazie przełożyła się na negatywne recenzje i opinie, że film jest "dziwny" lub "dla koneserów". "Gdyby w jakiś sposób Terrence Malick i David Lynch poczęli artystyczne dziecko miłości i zostałoby one porwane, duszone i wielokrotnie kopane w twarz przez Nicolasa Windinga Refna, efekt musiałby przypominać 'Lost River'" - pisał o debiucie Goslinga dziennikarz "Variety" Justin Chang i była to jedna z łagodniejszych ocen dzieła.

d1x4u0t

Przypomnijmy, że tytuł obrazu odnosi się do miejsca, w którym rozgrywa się akcja. Lost River to niegdyś idylliczne miasteczko, które teraz popada w ruinę i zaczyna pociągać za sobą swoich mieszkańców. Opowieść dotyczy samotnej matki, która opiekuje się dwoma synami. Jeden z nich odnajduje tajemną drogę do podwodnego miasta...

Przed kamerą Goslinga stanęli Matt Smith, Iain De Caestecker, Saoirse Ronan, Christina Hendricks, Ben Mendelsohn i Eva Mendes.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Ryan Gosling bierze wakacje od filmu*

* Najwięksi maminsynkowie show-biznesu*

* Ryan Gosling czeka do ślubu*

d1x4u0t

Podziel się opinią

Share
d1x4u0t
d1x4u0t