FitnessWiosna z "Sekretami Życia"

Wiosna z "Sekretami Życia"

Wiosna z "Sekretami Życia"
Źródło zdjęć: © materiały prasowe
12.04.2013 16:35, aktualizacja: 12.04.2013 16:48

Wiosenna odsłona "Sekretów Życia" - ogólnopolskiej kampanii społecznej na rzecz Federacji Stowarzyszeń "Amazonki", przypomina kobietom, jak ważna jest profilaktyka oraz ich zdrowie.

Wiosenna odsłona "Sekretów Życia" - ogólnopolskiej kampanii społecznej na rzecz Federacji Stowarzyszeń "Amazonki", przypomina kobietom, jak ważna jest profilaktyka oraz ich zdrowie.

Kampania ma na celu zwiększenie świadomości Polek w zakresie wiedzy na temat własnego zdrowia oraz zachęcenie do wykonywania profilaktycznych badań.- Zdrowie jest najważniejsze, dlatego tak istotna jest profilaktyka. Należy odłożyć strach i zadbać o swoje zdrowie. Systematyczne badania, to świadome życie - podkreśla Krystyna Wechmann, prezes Federacji Stowarzyszeń Amazonki i jedna z ambasadorek akcji "Sekrety Życia".

Lecz żeby dbać o to zdrowie trzeba poświęcić sobie choć chwilę, być świadomą siebie, swojej wartości, realizować swoje marzenia, znać swoje mocne strony i przede wszystkim zawsze myśleć pozytywnie. I o tym wszystkim przypominają kobietom nasze ambasadorki. - Pamiętajcie o tym nie tylko dziś lecz przez cały rok - przypomina Krystyna Wechmann.

Kampania propaguje wizerunek kobiety nowoczesnej, mądrej i świadomej własnych możliwości. Akcja skierowana jest do wszystkich kobiet z całej Polski, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania.

Kampania "Sekretów Życia" jest wspierana przez 12 znanych, lubianych i szanowanych kobiet, które jako Ambasadorki reprezentują jeden z "Sekretów życia":
 Przejmij kontrolę nad swoim życiem – Dorota Gawryluk
 Kochaj siebie, a będziesz kochaną – Monika Kuszyńska
 Masz marzenia? Działaj! – Marzena Rogalska
 Myśl pozytywnie! – Alicja Majewska
 Każdy dzień witaj uśmiechem – Anna Wyszkoni
 Jesteś piękna – uwierz w to! – Anna Popek
 Zasługujesz na miłość i szacunek – Maria Szabłowska
 Odkryj swoje mocne strony – Agata Młynarska
 Twoje zdrowie jest najważniejsze – Krystyna Wechmann
 Świętuj nawet najmniejszy sukces – Katarzyna Cerekwicka
 Bądź pewna swojej wartości – Olga Borys
 Pamiętaj: kobiecość to siła! – Olga Bończyk

Pierwsza odsłona kampanii przypadła na jesień 2012 roku i cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem kobiet oraz mediów. Zapoczątkowała ogólnopolską dyskusję na temat świadomego życia kobiet.

Więcej na temat akcji na stronie * www.sekrety-zycia.pl*