Trwa ładowanie...
d1ag8n6
Informacja prasowa

Wspaniałe włosy bez wysiłku

Suche szampony nie wymagają godzin spędzonych w łazience i misternego układania fryzury z suszarką w ręku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wspaniałe włosy bez wysiłku
(Materiały prasowe)
d1ag8n6

Zastanawiałaś się kiedyś, co byś zrobiła, gdyby doba miała 25 godzin? Dodatkowe 60 minut daje nieprawdopodobne możliwości – więcej czasu na plotkowanie z przyjaciółkami, zakupy lub beztroskie lenistwo przy ulubionym serialu. Możliwości jest naprawdę wiele. Takie wydłużenie dnia to byłby niezły prezent, prawda?

Aussie, które jest znanym światowym ekspertem w rozpoznawaniu kobiecych potrzeb, przygotowało niespodziankę: dodatkową godzinę w ciągu dnia! OK, nie udało nam się jeszcze rozciągnąć doby do 25 godzin, ale pracujemy nad tym.
O tym, że nasze szampony, odżywki i produkty do stylizacji są tajemnicą idealnych włosów, nie musimy już cię przekonywać. Wiemy jednak, że nie zawsze masz ochotę zmieniać swoją łazienkę w domowe SPA - często chcesz być piękna od razu. Masz przecież tryliard pomysłów na to, jak kreatywnie wykorzystać wolny czas. Właśnie dlatego przedstawiamy ci kolejnego sprzymierzeńca w walce o piękny wygląd i dobre samopoczucie. Suche szampony Aussie Miracle Dry Shampoos to najszybszy sposób na natychmiastowe stworzenie b(Ausse)kiej fryzury. Suchy szampon Aussie nie wymaga żadnych wyrzeczeń, jednym słowem możesz mieć wszystko – wspaniałe włosy w stylu Aussie i dodatkowy czas w ciągu dnia, abyś mogła zrobić to, na co tylko masz ochotę - sprytnie, co?

Wyrzuć wszystkie koszmarne czapki, które zakładałaś na głowę, kiedy twojej fryzurze brakowało polotu i świeżości. Naprawdę nikogo nie przekonywały tłumaczenia, że takie nakrycia głowy są teraz na topie (zwłaszcza jeśli w akcie rozpaczy zakładałaś beret w 30-stopniowy upał). Twoje włosy już zawsze staną na wysokości zadania! Jeszcze się zastanawiasz? Aussie proponuje suche szampony do różnych rodzajów włosów: Aussome Volume i Colour Mate.

d1ag8n6

Boisz się, że suchy szampon oznacza osad i biały pył? Inny – może tak, ale przecież Aussie nie zrobiłoby ci tego! Jedyne, co pojawi się na twojej fryzurze po użyciu naszych kosmetyków to… zazdrosne spojrzenia! Suche szampony Aussie Miracle Dry Shampoos nie wymagają godzin spędzonych w łazience i misternego układania fryzury z suszarką w ręku. Czas zaoszczędzony na tych przyziemnych sprawach będziesz mogła wykorzystać w dowolny sposób. To jeszcze nie wszystko! Suche szampony Aussie Miracle Dry Shampoos z wyciągiem z australijskich nasion jojoba sprawiają, że włosy fantastycznie pachną.

(fot. Materiały prasowe)

Już wiesz, że suche szampony Aussie Miracle Dry Shampoos są tym, czego potrzebujesz. Teraz razem zastanowimy się, który z tych cudownych specyfików najlepiej spełni twoje oczekiwania.
Suchy szampon Aussie Miracle Aussome Volume - nie uznajesz kompromisów, a w parze z jakością zawsze musi iść ilość? Ten cud w butelce jest stworzony specjalnie dla ciebie! Dzięki niemu Twoje włosy staną się lśniące i pachnące. Co więcej, nie zmieszczą się też pod żadną czapką, bo będą pełne objętości (zresztą, po co miałabyś je tam upychać?).
Suchy szampon Aussie Miracle Colour Mate – a czy wiesz, że częste mycie nie służy włosom farbowanym? Spokojnie, najważniejsze, że my wiemy! Ten szampon pomoże chronić i wydłużyć trwałość koloru twoich włosów.
Dzięki nowym suchym szamponom Aussie Miracle Dry Shampoo masz szansę znaleźć się w bardzo komfortowej sytuacji. Same korzyści, żadnych wyrzeczeń – piękne włosy i dodatkowy czas tylko dla siebie. I kto mówił, że nie można mieć wszystkiego?

d1ag8n6

Podziel się opinią

Share
d1ag8n6
d1ag8n6