GwiazdyWzory na Legii

Wzory na Legii

12.06.2015 12:27, aktual.: 15.06.2015 12:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiosenna, duża edycja wzorów odbędzie się 13 czerwca, w sobotę na Stadionie Miejskim Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej 3 w godzinach 10-21.

Wiosenna, duża edycja wzorów odbędzie się 13 czerwca, w sobotę na Stadionie Miejskim Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej 3 w godzinach 10-21.

Ponad setka młodych dizajnerów zaprezentuje swoje projekty w niesamowitej, ascetycznej, betonowej przestrzeni promenad stadionu. Goście Wzorów będą mogli porozmawiać z autorami wystawianych produktów oraz ich kupić meble, lampy, tekstylia, cermikę i akcesoria kuchenne - wszystko, co potrzebne, aby oryginalnie, i wygodnie mieszkać. WZORY są również okazją aby zobaczyć świeże trendy i inspiracje na rynku wyposażenia wnętrz.

Organizatorki Wzorów wybrały stadion Legii, aby odczarować jego obraz. Pragną, aby stadion na stałe wpisał się w krajobraz miejski jako miejsce otwarte, ciekawe i dostępne nie tylko dla fanów piłki nożnej. W trakcie Wzorów stanie się on w przestrzenią wspólnych działań, ciekawych spotkań i inspirujących rozmów. Będzie to również okazja do spędzenia ciekawego dnia na świeżym powietrzu, we wspaniałym sąsiedztwie Agrykoli, Łazienek i Bulwarów wiślanych. Wzorom jak zawsze towarzyszy obszerny program zajęć dodatkowych. Warsztaty dla dorosłych zorganizują m.in: LAKO - Pomysłowe i funkcjonalne projektowanie oświetlenia, Polsko - Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Studio projektowe DBWT, Fabryka Palet czy szkoła VIAMODA Industrial. Warsztat food designu zorganizuje szkoła VIAMODA Industrial, a fotografowania jedzenia nauczy KUKBUK.

Przewidziano też wiele atrakcji dla najmłodszych - warsztaty i zajęcia przygotuje m.in: Fundacja Virid'or, Akademia Fotografii, Wydawnictwo Dwie Siostry, Wydawnictwo Tashka, Krepiną i Wilkiną Malowane.

Wszystkie warsztaty są bezpłatne i nie trzeba się na nie zapisywać. Dokładny harmonogram i opis akcji znajduje siętutaj.

Na WZORY gości przywiezie UBER - dzięki współpracy partnerskiej mamy do rozdania przejazdy - 40 zł na dojazd na Legię! wystarczy przy zamówieniu przejazdu wpisać kod „WZORY”. Link do rejestracji: https://get.uber.com/go/WZORY

WZORY NA LEGII


13/06 sobota

10-21

wstęp wolny

Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 
ul. Łazienkowska 3

Warszawa

więcej informacji:

Strona wydarzenia na FB: http://goo.gl/FWO6rE

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)