Wzory tatuaży męskich na ramię

Wzory tatuaży męskich na ramię
Źródło zdjęć: © Instagram.com | beardandtattoos_,blackouttattoocollective,elchecomora
Agnieszka Krasa

29.03.2018 11:27, aktual.: 23.04.2018 10:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Początki mody na tatuowanie męskich ciał sięgają dziesiątek stuleci wstecz. Przez wieki charakter oraz wzory męskich tatuaż na ramię oraz inne części ciała ulegały modyfikacjom, a możliwe style do wyboru przyprawiają o zawrót głowy. Przyjrzyjmy się najchętniej wybieranym motywom męskich tatuaży na ręce.

Tatuaż tribal na ramię dla mężczyzny

Panowie często sięgają po sprawdzone wzory tatuaży męskich na ramię zwane tribalami. Rozpowszechniły je ludy plemienne, a ten sposób były pierwotnie ozdabiane ciała wojowników, który stali wysoko w wioskowych hierarchiach. Tatuaże tribale są czarne, dosyć wyraziste, ich rozmiary bywają całkiem imponujące. Przedstawiają przede wszystkim motywy roślinne oraz zwierzęce, niekiedy morskie, opowiadają własne historie. Wśród tatuaży męskich tribali na ramię znajdziemy mnóstwo okręgów i linii falistych, połączonych w spójną całość, ciągnących się na plecy, pośladki, a nawet nogi. Bardzo dobrze tribale wyglądają w postaci tatuażu rękawa, spływającego z ramienia w dół na nadgarstek i dłoń.

Obraz
© Instagram.com | beardandtattoos_,tattooedboys,tattoos_of_instagram

Męski blackout tattoo na ramieniu

Oryginalna technika* blackout tattoo* zdobywa coraz więcej zwolenników. Wywodzi się z Azji, a na świecie rozpropagowana została przez singapurskiego artystę tatuatora. Blackout tattoo polega na starannym pokrywaniu dużych powierzchni ciała czarnym tuszem, wstrzykiwanym pod skórę igłą maszynki. Wzory tatuaży męskich na ramię w tym stylu to nie tylko jednolicie zaczernione obszary ciała. To również cieńsze bądź grubsze opaski, po jednej lub po kilka, obszary zakropkowane, tatuaże w formie półkoli, linii, fal, połączone z elementami geometrycznymi i graficznymi. Blackout tattoo jest ponadto doskonałym rozwiązaniem, gdy znudziły nam się stare wzory tatuaży, te niezbyt piękne bądź też nieprzemyślane, z czasów wczesnej młodości. Świetnie zakryje także blizny na ramionach czy innych częściach ciała.

W tej niebezpiecznej stylizacji brakuje tylko stylowego uwieńczenia. Okulary przeciwsłoneczne męskie na WP radarOkazji idealnie podkreślą nowe tatuaże.

Obraz
© Instagram.com | abbymoralestattoo,blackouttattoocollective,tattooboys,tattoos_of_instagram

Wzory tatuaży męskich na ramię - czarne czy kolorowe?

Czerń nigdy nie wychodzi z mody. Z kolorowymi wzorami tatuaży męskich na ramię oraz całe ręce mamy do czynienia od całkiem niedawna. Wybór jest kwestią niezwykle indywidualną, uzależnioną nie tylko od aktualnych trendów, ale też od stylu ubierania się. Osoby lubiące przyciągać uwagę z pewnością pokochają kolorowe tatuaże, czy to w nieco naiwnym stylu oldschool'owym czy też szalenie modnym i dosyć trudnym watercolor. Czerń sprawdzi się świetnie w każdym wydaniu i przy wielu okazjach.

Obraz
© Instagram.com | blackouttattoocollective,clarissastattoo,molinatattoo,tattoosformens

Jaki tatuaż na ramię? Biomechanika i nie tylko

Na ładnie wyrzeźbionym męskim ramieniu większość ciekawych wzorów tatuaży będzie prezentować się znakomicie. Możemy wybierać spośród motywów zwierzęcych, roślinnych, kompozycji sekwencji i napisów, portretów, elementów kosmicznych czy też tatuaży biomechanicznych. Pojedyncze drobne wzory raczej zginą optycznie na muskularnych ramionach, postawmy więc na większe tatuaże lub zdecydujmy się na dobrze zestawione w całość mniejsze motywy albo od razu na tatuaże rękawy w czerni czy kolorze.

Obraz
© insta | blackouttattoocollective,kamran.tatoo,skinsandneedles_wayne,smallztattooz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także