Trwa ładowanie...

Wzory tatuaży na nadgarstek

Wzory tatuaży na nadgarstek są zazwyczaj niewielkie, kobiece, w razie potrzeby łatwe do ukrycia dobrym podkładem kryjącym. Nadgarstek jest niezwykle często tatuowanym miejscem, co z łatwością możemy zaobserwować u gwiazd filmu, muzyki czy mody. Ich wybory sezonowo bezpośrednio przekładają się na popularność danych wzorów tatuaży na nadgarstek u takich klientów salonów tatuażu, jak my. Oto przegląd modnych tatuaży na nadgarstku.
Share
Wytatuowany nadgarstek może być częścią dużej, kolorowej kompozycji
Wytatuowany nadgarstek może być częścią dużej, kolorowej kompozycjiŹródło: Facebook.com, Fot: Studio tatuażu POPEYE
d1qix46

Tatuaż na nadgarstku – gwiazda

Celebryci uwielbiają wyrażać swoją osobowość poprzez tatuowanie ciał oryginalnymi wzorami. Bardzo często wybierają nadgarstek, który ozdabiają przede wszystkim drobnymi tatuażami. A wśród nich od kilku lat niepodzielnie królują gwiazdy, które prędko nie wyjdą z mody. Istnieją więc niewielkie obawy, że taki motyw przestanie nam się podobać.

Gwiazdy u gwiazd? Symbolizują one ambicję, dążenie do celu, konsekwencję. Ciąg spadających gwiazd to z kolei reprezentacja jasnych i przełomowych momentów życiowych. Tatuaż na nadgarstku w kształcie gwiazdki sprawiły sobie m.in. supermodelki Gisele Bundchen i Heidi Klum, która dodatkowo połączyła swój wzór tatuażu na nadgarstku w kształcie gwiazdy z plątaniną linii. Małe, pojedyncze gwiazdki na nadgarstkach prezentują również aktorka Eva Longoria oraz celebrytka Nicole Richie. Natomiast droga mleczna z gwiazdami na nadgarstku Michała Piroga przypomina mu o jego żydowskich korzeniach.

Tatuaże gwiazdki na nadgarstkach Instagram.com
Tatuaże gwiazdki na nadgarstkachŹródło: Instagram.com, Fot: laceysass,gisele,ashleytisdale

Tatuaże na nadgarstku – napisy i inicjały

Sezonowe tatuaże trzeba dobrze przemyśleć przed zrobieniem, pozostaną z nami przecież na zawsze. Wzory tatuaży na nadgarstku ulegają zmieniającej się modzie, podobnie jak ubrania, dodatki, makijaż czy fryzura. Raczej nie najlepszym pomysłem są więc tatuaże na nadgarstku imiona - aktualnych sympatii, zwłaszcza jeśli szybko się odkochujemy, a także napisy w postaci nazw zespołów czy wokalistów. Gust muzyczny także może się prędko odmienić. Wybrane sentencje w obcym języku zawsze lepiej dokładnie sprawdzić, zarówno ich pisownię, znaczenie, jak i wcześniej dobrać odpowiednią czcionkę. Azjatyckie znaki nie są już natomiast modne, nawet gwiazdy takie jak Angelina Jolie robią sobie ich cover upy.

d1qix46

Zabawnym cover upem może być ulubiony motyw z komiksów, których szeroki wachlarz znajdziesz na WP radarOkazji.

Aktorka i modelka Cara Delevingne tatuuje się dosyć odważnie. Jej nadgarstki zdobią napisy i inicjały, a palce serduszka. Podobnie zrobiła piosenkarka Lana Del Ray, a napisów i symboli na nadgarstkach, dłoniach i ramionach Miley Cyrus nikt już nie jest w stanie policzyć. Takie wzory tatuaży na nadgarstek (napisy i inicjały) wybrały ponadto Olivia Wilde, Jessica Alba (napis, będący symbolem rozwoju duchowego) czy Victoria Beckham (inicjały męża, piłkarza Davida Beckhama). Napis na nadgarstku Nergala oznacza natomiast ”Nie będę służył”.

Tatuaże napisy na nadgarstkach Instagram.com
Tatuaże napisy na nadgarstkachŹródło: Instagram.com, Fot: caradelevingne,michaelbuble,drewbarrymore

Tatuaże na nadgarstku – bransoletka, serduszko, ptaki, krzyż

Tatuaż bransoletka na nadgarstku to również szalenie popularny motyw. Może zastępować klasyczną biżuterię i z pewnością nie zgubimy tego rodzaju ozdób podczas kąpieli ani nie zostawimy na żadnej umywalce. Bransoletkę na nadgarstku z niewielką kotwicą prezentuje aktorka Scarlett Johansson.

d1qix46

Tatuaż serduszko wybrały z kolei modelka Rosie Huntington-Whiteley i piosenkarka Hilary Duff. To bezpieczny wzór tatuażu na nadgarstek i nie ma mowy o możliwości zrobienia żadnej literówki. Zawsze również można wbudować serduszko w większą kompozycję na ręce. Podobnie przedstawia się sytuacja z tatuażami ptaków na nadgarstku i tatuażem krzyżem na nadgarstku, jak u Demi Lovato.

Najpopularniejsze wzory tatuaży na nadgarstek Facebook.com
Najpopularniejsze wzory tatuaży na nadgarstekŹródło: Facebook.com, Fot: Henna artist Krakow,Slayer Tattoo Studio Tatuażu Lublin,Demi Lovato
d1qix46

Podziel się opinią

Share
d1qix46
d1qix46