Wzory tatuaży na rękę

Wzory tatuaży na rękę
Agnieszka Krasa

29.03.2018 15:23, aktual.: 23.04.2018 10:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak wytatuować rękę? Podpowiadamy, jakie wzory tatuaży na rękę nie znudzą się długimi latami: geometria, mandale, motywy roślinne oraz zwierzęce.

Tatuaże geometria

Geometryczne wzory na tatuaż są piękne, wymagają precyzji i artystycznego kunsztu. Pokryte nimi ręce szybko nam się nie znudzą, a najbezpieczniejszym wyborem kolorystyki wzoru tatuażu pozostaje czerń. Warto miksować style i tatuatorów, którzy wyczarują niepowtarzalne kompozycje obłędnych ozdób na ręce. Jeśli nie stawiamy na wielkość, doskonale sprawdzą się tutaj niewielkie tatuaże, wpisane w konkretny geometryczny kształt - róża w trójkącie to coś dla każdej miłośniczki tatuowania ciał. U mężczyzn widoczne jest pójście na całość, a efekt zachwyca nierzadko od barku aż po palce dłoni.

Obraz

Mandala - hit wśród tatuaży na rękę

Mandale możemy coraz powszechniej obserwować na kobiecych i męskich ciałach. Ten wysoce artystyczny wzór zaczerpnięty został z tantrycznego buddyzmu. Ma ogromne znaczenie religijne i służy do medytacji. Mandala jest wykorzystywana jako wzór tatuażu na rękę, plecy bądź nogę stosunkowo od niedawna, a już została mega hitem. Najpopularniejsze są mandale utrzymane w czarnych barwach, choć te kolorowe zdobywają coraz więcej zwolenniczek i zwolenników. Tatuaże mandale wyglądają równie imponująco na przedramionach, ramionach, nadgarstkach jako bransoletki, jak i na dłoniach.

Obraz

Wzór na tatuaż z motywami roślinnymi

Wśród wzorów tatuaży na rękę i nogę niesamowicie często znajdziemy motywy roślinne. Drzewne lub leśne kompozycje królują obok elementów kwiatowych czy liści. Tym utrzymanym w mrocznym nastroju na ogół towarzyszą scenki lub postacie rodem z horrorów, ponure domy, cmentarze, duchy. Na pojedyncze wzory tatuaży na rękę z roślinnymi motywami idealnie nadają się kolorowe kwiaty bądź monochromatyczne drzewa, bez żadnych zbędnych ozdobników. Popularne są palmy, drzewa iglaste oraz trudne do zidentyfikowania liściaste, zazwyczaj pozbawione sezonowej szaty, niekiedy z odsłoniętymi korzeniami. Tego typu wzory świetnie odnajdą się także w tatuażach rękawach lub jako element większej barwnej kompozycji z motywami zwierzęcymi na pierwszym planie.

*Jeśli szukasz ciekawych inspiracji, sprawdź jakie niebanalne propozycje znajdą się w albumach na WP radarOkazji. *

Obraz

Wzory tatuaży na rękę ze zwierzętami

Tatuaże ze zwierzętami przedstawiają przede wszystkim naszych ukochanych pupili, ulubione gatunki zwierząt, znaki zodiaku w chińskim alfabecie, a także wybranych przewodników duchowych. Czy to czarno-szare czy wielobarwne, wzory tatuaży na rękę ze zwierzętami muszą być wybrane wyłącznie przez nas, aby brak przekonania do konkretnego motywu nie skłonił nas do prędkiej decyzji o koniecznej przeróbce tatuażu. Lubiane zwierzęta, chętnie tatuowane na rękach, to lwy, tygrysy, wilki, słonie, psy, koty, sowy, jaskółki, motyle. Świetnie pasuje tutaj styl realistyczny, z typowo fotograficzną dokładnością oraz cukierkowy newschool, tak lubiany głównie przez panie. Graficzne tatuaże ze zwierzętami na rękę wyglądają z kolei na wykonane ołówkiem, momentami będąc wręcz psychodelicznymi, a popularność zyskuje dotwork - tatuaż zbudowany z malutkich kropek.

Obraz
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)